متقاضیان مسکن مهر تعاونی‌ها انصراف بدهند/ ۴۲هزار مسکن مهر پرند نیمه‌تمام است

مدیرعامل عمران پرند با بیان اینکه از ۹۵هزار واحد مسکن مهر پرند ۵۳هزار واحد تحویل شده از تکمیل ۱۷هزار و ۵۰۰ واحد تا پایان دولت یازدهم خبر داد و گفت: متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی‌ها دوباره در این طرح ثبت‌نام کنند.

به گزارش گروه اقتصادی ، پایگاه خبری شرح آنلاین سید علی طاهری با اعلام این‌که از ۹۵ هزار مسکن مهر پرند تا کنون ۵۳ هزار واحد تحویل متقاضیان شده است، عامل افزایش قیمت مسکن مهر را جانمایی نامناسب این طرح دانست و اظهار کرد:‌ اواخر سال ۹۳ و اوایل ۹۴ قیمت مسکن مهر شهر جدید پرند را نهایی و با پیمانکاران اتمام حجت شد تا به‌دنبال افزایش قیمت‌ها نباشند.

وی با بیان این‌که ۱۷۵۰۰ واحد مسکن مهر با پیشرفت ۷۵درصدی دارای متقاضی مؤثر است که تا پایان دولت یازدهم با همکاری سایر دستگاه‌های ذی‌ربط تکمیل می‌شود، تصریح کرد: با توجه به این‌که ۷۰ درصد پیمانکاران با بانک مسکن قرارداد دارند و تسهیلات جذب کردند، موظف هستند براساس جدول زمانبندی واحدها را تحویل دهند.

وی با اشاره به این‌که ۷۵۰۰ واحد مسکن مهر پرند فاقد متقاضی است، گفت:‌ این واحدها ۴۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرعامل عمران پرند با اشاره به دستور وزیر راه برای تحویل واحدهای مسکن مهر پس از تأمین آب، برق و فاضلاب به متقاضیان اظهار کرد: واحدها با امکانات کامل تحویل متقاضیان می‌شود و ۴۸ ساعت بعد از سکونت متقاضیان، انشعاب گاز نیز نصب می‌شود.

طاهری همچنین گفت: متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی‌ها، دوباره در این طرح ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *