ثبت‌نام ۷۱۷ داوطلب در انتخابات ریاست‌جمهوری تا این لحظه/ پیرترین داوطلب ۸۸ و جوان‌ترین ۱۸ساله‌اند

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تا این لحظه ۷۱۷ داوطلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام قطعی کرده و تعدادی هم در حال ثبت‌نام هستند.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین ، علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور پیش از ظهر امروز (جمعه ۲۵۵ فروردین) در چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران، گفت: فردا ممکن است برای ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری با ترافیک کاری مواجه شویم، لذا هر کسی قصد ثبت‌نام دارد، امروز مراجعه کند.

وی با بیان اینکه زمان ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری به‌هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد، افزود: امروز چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری است که تا این لحظه ۷۱۷ نفر ثبت‌نام قطعی کرده و تعدادی هم در حال ثبت‌نام هستند.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه فردا آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری است، اظهار داشت: قانون انتخابات عام است، البته باید در آینده مسائلی نظیر مدرک تحصیلی و شرایط سنی داوطلبان اصلاح شود.

احمدی خاطرنشان کرد: تا این لحظه، پیرترین داوطلب ۸۸ سال و جوان‌ترین داوطلب هم ۱۸ سال داشته‌اند.

وی در پاسخ به سوالی درباره تجمعات در مقابل وزارت کشور گفت: هر تجمع بدون مجوز غیرقانونی است و استانداری اقدامات خود را انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *