آفاق در خیابان برای سیل‌زدگانِ آذربایجان خواند

کاوه آفاق در حمایت از سیل‌زدگان آذربایجان در یک مکان عمومی و چند خیابان شهر سه قطعه از آثارش را برای رهگذران نواخت و خواند.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، کاوه آفاق خواننده و موزیسین، شب گذشته پنجشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۶ به یکی از شلوغ‌ترین و پر رفت‌وآمدترین مراکز تجاری تهران رفت و دقایقی با اجرای موسیقی و خواندن برخی از آثارش، مردم را به کار خیر دعوت کرد.

با وجود اینکه این اجرا از قبل، اعلام عمومی نشده بود اما عده زیادی از هر قشر و سنی به تماشای اجرای این خواننده ایستادند و کمک‌های خود را درون جعبه‌ای که برای اینکار تهیه‌شده بود، می‌انداختند.

در این اجرا «قطعات «شال»، «اتاق آبی» و «عطر تو» نواخته شد که  شهاب آفاقی با ساز گیتارش کاوه آفاق را همراهی می‌کرد.

این خواننده گاهی به مردم یادآور می‌شد که هر کس کمکی انجام می‌دهد برای اعتلای کشورش است.

آفاق که همواره در همه اجراهایش پرچم ایران را به دست دارد؛ پس از این اجرا که در مقابل مرکز خرید پالادیوم برگزار شد، به چند خیابان دیگر شهر تهران رفت و دقایقی برای مردم رهگذر خیابان نواخت و خواند.

کاوه آفاق که قرار است تا چند روز دیگر در سالن میلاد نمایشگاه‌های بین المللی، کنسرت خود را برگزار کند و بزودی آلبوم «شال»را نیز منتشر خواهد کرد به رغم مشغله بالای کاری، تمرینات گروهش را قطع کرد تا یک روز را به اجرای خیابانی برای جمع آوری کمک به سیل زدگان آذربایجان اختصاص دهد.

آفاق هدف خود از انجام این اجرای خیابانی را اینگونه بیان کرد: در سال‌های گذشته زمانی که زلزله آذربایجان را لرزاند وظیفه خودم دیدم به صورت خودجوش کنار کوچه و خیابان ساز بزنم و برای آن‌ها پول جمع کنم. مردم نیز لطف کردند و پول خوبی از اینکار جمع شد و ما توانستیم برای زلزله‌زدگان وسایلی را تهیه کنیم.
متاسفانه اکنون دوباره بلای دیگری به شکلی دیگر بر سر مردم آذربایجان آمده است. من هم باید وطیفه‌ام را انجام می‌دادم و سعی کردم همان کار را دوباره تکرار کنم. هرچند ممکن است مبالغ جمع‌آوری شده اندک باشد اما این کار وظیفه‌ام بود.

آفاق در حالی در خیابان‌های تهران به اجرای برنامه‌ی خیریه پرداخت که ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خود را به طور رسمی برگزار خواهد کرد. این کنسرت به تهیه کنندگی محمد حسین توتونچیان و موسسه ایران کنسرت برگزار خواهد شد.

این خواننده در کنسرت پیش‌رو برخی از آثار قدیمی و جدیدش مانند «شال»، «اتاق آبی»،«ایران» و «عطر تو» را اجرا می‌کند.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *