کارگران ستون فقرات اقتصاد و تولید ملی هستند

فعال حوزه سلامت گفت: کارگران به عنوان ستون فقرات اقتصاد کشور، موجب رونق تولید ملی می شوند.

به گزارش نسل تدبیر، دکتر علی دلکش در دیدار با جمعی از کارگران کلانشهر تبریز ضمن تبریک روز جهانی کارگر اظهار کرد: کارگران به عنوان ستون فقرات اقتصاد و تولید هستند که برای داشتن اقتصاد پویا و پیشرفته نیازمند کارگران سالم هستیم.

وی افزود: زحمات قشر کارگری در پرسه تولید و اقتصاد بر هیچ کس پوشیده نبوده و اقتصاد کشور را مدیون این عزیزان هستیم.

این فعال حوزه سلامت در ادامه بر تأمین امنیت شغلی و تأمین معیشت کارگران در جامعه تاکید کرد و گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح و اجرای طرح هایی از جمله ساماندهی مشاغل آزاد در سطح شهر و همچنین حمایت از تولید داخلی، امنیت شغلی قشر کارگری را افزایش دهیم.

دکتر علی دلکش در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تصریح کرد: سرنوشت کشور و شهرها در انتخابات پیش رو تعیین می شود، بنابراین مردم به ویژه قشر کارگر باید در انتخاب اشخاص دقت کافی داشته باشند.

در ادامه این مراسم، مهندس نجفی مدیرعامل شرکت قاینار خزر ضمن تبریک روز جهانی کارگر اظهار کرد: کارگران به عنوان سرمایه اصلی واحدهای تولیدی هستند که باید توجه ویژه ای به افراد از سوی مسئولان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید سیاست تابع اقتصاد باشد، ادامه داد: رونق اقتصاد کشور نیازمند حمایت از تولید داخلی است و این  مسئله نیز موجب تأمین امنیت شغلی کارگران می شود.

گفتنی است، دکتر علی دلکش در ادامه ضمن بازدید از خط تولید شرکت قاینارخزر، از کارگران این شرکت با اهدای یک شاخه گل تجلیل و قدردانی کرده و همچنین از محصول جدید شرکت قاینارخزر (پکیچ هوشمند) بازدید کرد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *