میرسلیم ادامه این دولت را به ضرر کشور می‌داند

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی، با تاکید براینکه آقای میرسلیم ادامه این دولت را به ضرر کشور می‌داند، گفت: میرسلیم اگر کاندیدا شده در موضوعات اقتصادی و اجتماعی برنامه جدی دارد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، کریم ایرانی عصر امروز در نشست خبری که در دفتر خبرگزاری تسنیم در آذربایجان شرقی برگزار شد، با اشاره به اینکه دبیران حزب موتلفه به عنوان روسای ستادهای انتخاباتی میرسلیم انتخاب شدند اظهار داشت: رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی ابتداهیمن گونه انتخاب شد ولی با توجه به مواردی، حکم ریاست ستاد به معاونت سیاسی حزب موتلفه که بنده هستم صادر شد.

وی با بیان اینکه بیکاری و مسائل معیشتی مشکل اصلی مردم کشور است افزود: این مشکلات به خواسته و گفتمان عمومی جامعه تبدیل شده که باید برای آن برنامه مدون ارائه شود.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برنامه و اهداف آقای میرسلیم متفاوت است که چشم انداز، اهداف و مسیر رسیدن به رفع مشکلات کشور معرفی می‌شود که در این برنامه استراتژی و راهبرد برای بهبود وضعیت اشتغالی و معیشتی تدوین شده است.

ایرانی با بیان اینکه تنها کاندیدایی که برنامه اجرایی برای مشکلات کشور و برنامه ریزی عملیاتی را ارائه کرده، آقای میرسلیم است، ابراز داشت: نقاط قوت و ضعف کشور از یک و نیم سال گذشته به همراه جمعی از همکاران خود برنامه‌های مدونی استان به استان و شهر به شهر تدوین کرده‌اند و نگاه سیستمی برای حل معضلات کشور داریم.

وی با تاکید بر اینکه منابع، بودجه و برنامه ریزی عملیاتی تدوین شده و برای ۴ کار تعیین شده است گفت: برای حل مشکلات کشور دیگر برنامه و جلسه نیاز نیست، بیش از ۳۰۰۰ بند سیاست‌ها و ابلاغیه‌های رهبری و قانون وجود دارد که در حداقل ۱۰۰۰ بند از اینها میرسلیم نقش مستقیم داشته است.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تنها کاندیدایی که برای اقتصاد مقاومتی بسته برنامه‌ریزی شده ارائه می‌شود، افزود: حزب موتلفه و در رأس آن آقای میرسلیم با آمادگی و شناخت کامل از قوانین و با برنامه جامع برای استراتژی ۴ ساله کشور تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه در جبهه اصولگرایان میرسلیم و قالیباف و رئیسی وارد میدان شده‌اند ابراز داشت: صحبت‌هایی مطرح بود که بعد از مناظرات برای ماندن یا انصراف تصمیم‌گیری کنیم ولی به نظرسنجی‌ها اعتماد نداریم و تا پایان در انتخابات خواهند ماند.

به گفته ایرانی، آقای میرسلیم با سایر کاندیداها هیچ اختلافی با سایر کاندیداها ندارند و هر کدام از این سه نفر پیروز شود، تفکر این جمع پیروز شده و ادامه این روند قطع خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در نهایت این انتخابات، باید مشکلات کشور حل شود، ابراز داشت: باید از بهترین برنامه و استراتژی برای رفع مشکلات کشور استفاده کنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی مناظرات انتخاباتی را مورد اشاره قرار داد و گفت: برنده اخلاق و رفتار دیالوگی در مناظره آقای میرسلیم بود، شکواییه وی به صداوسیما هم این بود که روند مناظرات مفید نیست و باید مناظرات مفید و توام با برنامه باشد.

وی با اشاره به اینکه در سازوکار جمنا، از اعضای حزب موتلفه حضور دارند، ادامه داد: آقای میرسلیم کاندیدای حزب است و کاندیدای شخصی و فردی نیست و یک حزب ۵۰ ساله آن را انتخاب کرده چراکه پشتوانه بزرگ برنامه‌ای دارد. بنابه تشخیص حزب ثبت نام کردند و جدای از سازوکار و از سوی حزب معرفی شدند.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی، تاکید کرد: جامعه باید به سمتی برود که افراد به شکل شخصی وارد میدان نشوند و حساب شده و با پشتوانه حزبی وارد میدان شوند.

وی انتقادات جدی میرسلیم به دولت یازدهم را مورد اشاره قرار داد و گفت: شعار حزب موتلفه اسلامی از بدو شروع دولت «نقد مشفقانه» و «حمایت حکیمانه» بود، ولی امروز میرسلیم در روند موجودی که دولت یازدهم آفریده در مسائل اقتصادی و اجتماعی انتقادات جدی دارد.

ایرانی با تاکید براینکه آقای میرسلیم ادامه این دولت را به ضرر کشور می‌داند، گفت: میرسلیم اگر کاندیدا شده در موضوعات اقتصادی و اجتماعی برنامه جدی دارد.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *