رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آذربایجان شرقی مانع بازدید جلیلی از ماشین‌سازی تبریز شد

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آذربایجان شرقی از بازدید سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ماشین‌سازی تبریز ممانعت کرد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در سفر امروز جلیلی به تبریز، بازدید از شرکت دولتی بحران زده ماشین سازی تبریز در برنامه کاری وی قرار داشت، با فشار پوری‌حسینی رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آذربایجان شرقی به فرمانداری، مانع از حضور جلیلی در این شرکت و بازدید از این مجموعه بحران زده شد.

وی با اشاره به اینکه فشارهای زیادی برای لغو این برنامه از سوی مدیران ارشد استان به ماشین سازی وارد شد، افزود: بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، بازدید  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را از این شرکت لغو کردند.

به گزارش تسنیم، ماشین سازی که به عنوان یک کارخانه تولید کارخانه و یک صنعت مادر است، سال هاست که در لیست واگذاری به بخش خصوصی قرار دارد و اوج بحران آن در سال ۹۴ و ۹۵ در دوران مدیریت پوری حسینی، رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آذربایجان شرقی رخ داد و همچنان مانند بسیاری از شرکت های دولتی به حیاط خلوت اطرافیان دولت تبدیل شده و وضعیت قابل قبولی ندارد.

تسنیم در سال ۹۴ هم با انتشار «خصوصی‌سازی علیه ماشین‌سازی» به تشریح وضعیت ناگوار ماشین سازی پرداخته بود.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *