بدبیاری دیگر برای تراکتورسازی/ شرایط زمین اختصاصی مناسب نیست

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر از الان به زمین چمن کمپ اختصاصی فشار وارد شود، در پاییز و زمستان قطعاً زمین مناسبی برای تمرین نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، محمدجواد پاینده در مورد انتقال تمرینات این تیم به ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار کرد: متأسفانه زمین باشگاه، شرایط تمرین را ندارد، امروز هم تمرین صبح را در این زمین برگزار کردیم اما کادر فنی و مسئولان زمین چمن از شرایط رضایت ندارند.

وی افزود: زمین چمن کمپ اختصاصی به ۱۰ روز دیگر استراحت نیاز دارد. ما از همان اول هم گفتیم که بهتر است تمرینات را در این زمین برگزار نکنیم اما برخی‌ها گفتند که شما نمی‌خواهید در حضور هواداران تمرین کنید. این زمین ترمیم‌شده و در حال حاضر ۴۰ تکه است، باید صبر کنیم تا چمن یکنواخت شود. روز گذشته هم نتوانستیم در این زمین تمرین کنیم و امروز هم که تمرین کردیم، چمن کیفیت نداشت.

پاینده در مورد حضور هواداران در تمرینات تراکتورسازی نیز گفت: ما هم علاقه‌مند هستیم که تمرینات تیم در حضور هواداران برگزار شود اما خود هواداران می‌توانند از نزدیک شرایط زمین را مشاهده کنند.

وی افزود: این زمین باید در طول فصل محل تمرین تیم باشد، برای همین نمی‌خواهیم از همین ابتدای فصل چمن را تحت‌فشار قرار داده و تخریب کنیم. اگر از الان به این زمین فشار وارد شود، در پاییز و زمستان قطعاً زمین مناسبی برای تمرین نخواهیم داشت.

مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی در پایان گفت: امیدوارم بعد از اردوی تهران که به تبریز بازمی‌گردیم، شرایط چمن کمپ اختصاصی، بهتر شود.

انتهای پیام/

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *