معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس: جشنواره پاییزی و زمستانی ارس از ۱۰ آذر آغاز می شود

یوسف داداش زاده در جلسه آمادگی جشنواره پاییزی و زمستانی ارس با اعلام این خبر افزود: هدف اصلی جشنواره ها کمک به رونق تجارت در ارس است
به گزارش شرح آنلاین معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، از شروع برنامه های جشنواره پاییزی و زمستانی ارس از ۱۰ آذرماه تا ۱۰ بهمن ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده در جلسه آمادگی جشنواره پاییزی و زمستانی ارس با اعلام این خبر افزود: هدف اصلی جشنواره ها کمک به رونق تجارت در ارس است.
وی گفت: یکی دیگر از اهداف مهم این جشنواره ها، توزیع بهتر گردشگران در تمام روزهای سال است.
داداش زاده خاطرنشان کرد: در این مدت خدمات چارتر قطار در مسیر رفت و برگشت تبریز – جلفا نیز همانند دو سال گذشته اجرایی می شود تا گردشگران از این فرصت نیز برای حضور در منطقه آزاد ارس استفاده کنند.
داداش زاده جشنواره های خرید در مجتمع های تجاری را نیز یکی دیگر از جذابیت های جشنواره پاییزی و زمستانی ارس عنوان کرد و گفت: همکاری مجتمع های تجاری منطقه آزاد ارس در این زمینه امیدوار کننده بوده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه جشنواره زمستانی ارس، تمرینی برای ستاد نوروزی ۹۷ است، افزود: امیدواریم که مسئولان شهرستان و فعالان حوزه های مختلف از جمله اصناف و بازاریان نیز با سازمان منطقه آزاد ارس همکاری های لازم را داشته باشند.
داداش زاده، تصریح کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، مراکز اقامتی از جمله هتل ها و کاشانه مهمان ها نیز در جشنواره پاییزی و زمستانی ارس تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می کنند.
وی اظهار کرد: در زمینه زیباسازی شهر نیز اقدامات ویژه ای در حال انجام است و تلاش می کنیم تا چهره زیبا و زمستانی شهر را برای گردشگران آماده کنیم.
داداش زاده در ادامه گفت: در حمل و نقل درون شهری برنامه های ویژه ای در نظر گرفته می شود تا مجتمع های تجاری جلفا سیستم تاکسی مختص خود را راه اندازی کنند.
وی افزود: برای آشنایی بیشتر گردشگران با امکانات و جاذبه های ارس نقشه گردشگری جلفا در تیراژ بالا چاپ شده و امیدواریم با مشارکت مجتمع های تجاری پکیج تبلیغاتی گردشگری ارس پر رونق شود.
گفتنی است، جلسه آمادگی جشنواره پاییزی و زمستانی ارس در محل سازمان منطقه آزاد ارس و با حضور معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد. بررسی کلی برنامه ریزی های ستاد نوروزی ارس نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *