نظمی: فعالیت ۷۸۵ باشگاه خصوصی در آذربایجان‌شرقی / باشگاه گسترش فولاد به معنای واقعی یک باشگاه خصوصی است

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: ۷۸۵ باشگاه خصوصی در سطح استان آذربایجان‌شرقی در حال فعالیت هستند.
به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس ، جمشید نظمی در مراسم تجلیل از باشگاه‌های ورزشی برتر استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در ابتدا از باشگاه‌های خصوصی استان صمیمانه تشکر می‌کنم که با فعالیت خود بخشی از وظایف اداره کل ورزش و جوانان  را بر دوش گرفته و یکی از استانهای فعال در این مورد هستیم.
وی گفت: سال گذشته نزدیک به ۶۰۰ باشگاه خصوصی در استان داشتیم که امروز ۷۸۵ باشگاه خصوصی در استان دارای پروانه بوده و در حال فعالیت هستند که در این مورد رشد چشمگیری داشته و این گام بزرگی در ورزش استان در جهت سلامتی جامعه است.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: باشگاه گسترش فولاد یکی از بهترین باشگاه‌های خصوصی به معنای واقعی در استان ما است که الگوی کاملی از باشگاه خصوصی کشور است و تنها باشگاه خصوصی است که ریالی از دولت کمک و تسهیلاتی دریافت نکرده و حتی استادیومش را با سرمایه خود تاسیس کرده و این باشگاه نقطه قوت استان ما است.
وی افزود: ۷۸۵ باشگاه خصوصی در استان در رشته‌های مختلف در حال فعالیت هستند و اگر بخش خصوصی تشویق شده و با افزایش سرمایه‌گذاری در ورزش شاهد پویایی و نشاط بیشتر جامعه خواهیم بود و اوقات فراغت جوانان به درستی پرشده و آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه به حداقل خواهد رسید.
نظمی گفت: از تمام باشگاه‌های خصوصی استان آذربایجان‌شرقی بابت سرمایه‌گذاری در ورزش و پر کردن اوقات فراغت جوانان استان نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *