برگزاری شب های موسیقی تبریز با صدای “وطن”

گروه موسیقی آذربایجانی وطن به روی صحنه می رود.

به گزارش شرح آنلاین،این کنسرت از سری اجراهای شب های موسیقی تبریز می باشد که با حمایت و همکاری انجمن موسیقی آذربایجان شرقی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار می شود.
این گزارش حاکی است شب های موسیقی تبریز از برنامه هایی است که انجمن موسیقی آذربایجان شرقی در حمایت از گروه های موسیقی بومی ترتیب داده و تا کنون مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.
در اجرای صحنه ای گروه وطن قطعاتی از آثار موسیقی فولکلوریک آذربایجان با تنظیم چند صدایی محمد رضا عیوض ضیائی، اجرا خواهند شد.
این گزارش می افزاید: علی بصارتی و رضا میر رضایی به عنوان نوازنده تار ، مسعود پایاوند به عنوان نوازنده کمانچه ، محمد رضا عیوض ضیائی به عنوان نوازنده قارمون ، رسول زارع نیا به عنوان نوازنده کلارینت، بهراد صغیری به عنوان نوازنده عود، مهدی زنده رزم به عنوان نوازنده قوشاناغارا، عطا یثرب دوست به عنوان نوازنده ناغارا و ایلیا فراز مهر به عنوان نوازنده پیانو، خوانندگان این گروه، ابراهیم ساعد و امن اله محمدیان را ذر این اجرا همراهی می کنند.
گفتنی است اجرای گروه موسیقی آذربایجانی وطن روز پنج شنبه ۲۱ دی ماه در محل تالار کمال الدین بهزاد خانه هنر برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت اینترنتی www.3bilit.comمراجعه کنند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *