شهردار تبریز: با تملک هر هکتار پارک بزرگ تبریز، ۲۰ کشاورز بیکار می‌شوند

شهردار تبریز با بیان اینکه با تملک هر هکتار پارک بزرگ تبریز، ۲۰ کشاورز بیکار می‌شوند، گفت: روند اجرایی در این پارک، باید با حفظ شرایط کشاورزی و به صورت ارگانیک صورت بگیرد،در برنامه سال آینده همین روند را در پیش خواهیم گرفت، تا به امید خدا شاهد ثبت معنوی اولین پارک ارگانیک کشور باشیم.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین‌باهر در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری منطقه ۴ تبریز با بیان این مطلب، اظهار داشت: بی‌تعارف، مردم را تاج سر خود می‌دانیم و باید با همین باور،در قبال حقوقی که به کارکنان می‌‌دهیم، خدمات شفاف، مودبانه و صحیح به شهروندان ارائه دهیم.
وی اضافه کرد: شهرداری در صف اول خدمتگزاری است و شایسته نیست که این فرصت مهم با نارضایتی شهروندان همراه باشد، به همین منظور ایده «میز خدمت» در برخی مناطق اجرا شده و به دور از تعارفات رایج، به شکل واقعی سعی در تکریم ارباب رجوع دارد.
شهردار تبریز با تاکید بر اینکه پروژه‌های عمرانی باید متوجه رفع نیازهای واقعی شهر باشد، افزود: متاسفانه از گذشته، فکرمان عمدتاً معطوف اجرای پروژه‌های کلان و هزینه‌بری است که بعضاً کارایی و تاثیرگذاری چندانی نیز ندارند، اما پروژه‌های کوچکی که با هزینه کم می‌‌توانند مشکل مردم را حل کند، مورد غفلت قرار گرفته‌اند.
شهین‌باهر با اشاره به اولویت‌های حوزه عمران، تصریح کرد: مطابق برنامه و بودجه ۹۷ در اولویت‌بندی پروژه‌های آتی، سعی کرده‌ایم مناطق پرتراکم و کم‌برخوردار را با معین‌ قرار دادن مناطق پردرآمد، حمایت کنیم تا به نوعی شاهد گام موثر در  توزیع متوازن و عدالت شهری در شهر باشیم.
شهردار تبریز پرهیز از تشریفات هزینه‌بر و شفاف‌سازی قراردادها و پروژه‌های عمرانی را از دیگر ضرورت‌های تحول‌آفرینی در شهرداری خواند.
وی با بیان اینکه با تملک هر هکتار پارک بزرگ ۲۰ کشاورز بیکار می‌شوند، افزود: روند اجرایی در این پارک، باید با حفظ شرایط کشاورزی و به صورت ارگانیک صورت بگیرد، در برنامه سال آینده همین روند را در پیش خواهیم گرفت تا به امید خدا شاهد ثبت معنوی اولین پارک ارگانیک کشور باشیم.
شهین‌باهر تاکید کرد: صرفاً جلب رضایت شهروندان را هدف قرار داده‌ایم که مهم‌ترین و نخستین ضرورت آن، اخلاق اسلامی و تکریم ارباب رجوع است.
شهردار تبریز در پایان از حمایت‌های شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و گفت: بررسی علمی و دقیق لوایح شهرداری توسط شورای شهر، پشتیبان پروژه‌های عمرانی و خدماتی است و لازم می‌دانم از نقش این عزیزان و همچنین شهردار و  عوامل اجرایی منطقه ۴ قدردانی کنم.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *