عباس آقایی: راه‌آهن تیمی گردن کلفتی بود/ سبک بازی ماشین‌سازی در نیمه دوم را تغییر دادم

سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت:‌ راه‌آهن تیمی گردن کلفتی بود که نیمه اول نسبت به تیم ما برتری داشت، اما در نیمه دوم با تغییر سبک بازی به پیروزی دست یافتیم.

به گزارش شرح آنلاین عباس آقایی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: هر تیمی که می‌خواهد در مسابقاتی همانند لیگ موفق ظاهر شود در گام اول باید تلاش کند گل نخورده و دروازه تیم خود را بسته نگه دارد و در گام بعدی به دنبال به ثمر رسیدن گل و برتری بر حریف خود باشد.
وی گفت: ما ۳ هفته است که گل نخوردیم و تلاش می‌کنیم که همین روند را ادامه داده و بتوانیم نتیجه مطلوبی کسب نماییم.
سرمربی تیم ماشین سازی در مورد تیم حریف تیمش گفت: با تیمی گردن کلفت و خوبی بازی داشتیم و اگر لیگ را از اول شروع کنند جایگاه راه‌آهن قطعا رده فعلی نخواهد بود و این تیم در نیمه اول نسبت به ما بهتر بود، اما در نیمه دوم سبک بازی خود را عوض کردیم و حریف را به جلو کشانده و توانستیم پشت سر آنها صاحب توپ شده و موفق شدیم نتیجه لازم را بگیریم.
وی افزود: به دلیل اینکه جایگاه  تیم ما در جدول خوب نیست، بازیکنان با استرس بازی می‌کنند و ضمن اینکه در زمین خودمان نیز همه توقع برد دارند و این فشار کار را برای ماشین‌سازی زیاد کرده و در روند امتیازگیری تیم تاثیرگذار است.
بازیکن سابق تیم تراکتورسازی و گسترش‌فولاد گفت: با لطف خدا کسب این ۳ امتیاز شامل تیم ما شد و تعویض‌ها بازی مقابل راه‌آ‌هن نیز به کمک تیم آمده و نتیجه‌بخش بود.
سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: در لیگ یک موقعیت گل کمی برای تیم‌ها‌ فراهم می‌شود و امیدوارم بازیکنان تیم قدر همین موقعیت‌های به دست آمده‌ و تلاش کنند این فرصت‌ها را به گل تبدیل کنند و موقعیت‌های گل را به راحتی از دست ندهند.
آقایی در مورد بازی هفته آینده تیم ماشین‌سازی برابر صنایع اراک گفت: این تیم‌ تقریبا شرایط ما را داشته و در جدول رده‌بندی نیز همسایه هستیم و برای همین بازی سختی را برابر این تیم پیش رو داشته و تلاش می‌کنیم در بازی برابر تیم صنایع اراک به نتیجه مطلوب دست یابیم.
وی گفت: در نیم فصل دوم گرفتن امتیاز سخت‌تر است و از همین امروز برای بازی مقابل تیم صنایع اراک مهیا می‌شویم و امیدواریم بتوانیم از این شهر با دست پر به تبریز بازگردیم.
در هفته بیست‌و‌دوم لیگ دسته یک ایران تیم ماشین‌سازی تبریز روز گذشته در تبریز موفق شد با یک گل برابر راه‌آهن تهران به برتری دست یابد و به رده سیزدهم جدول صعود کند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *