مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی خبرداد: بهره برداری از ۱۰ طرح آب و فاضلاب شهری در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: همزمان با دهه فجر از ۱۰ طرح آب و فاضلاب شهری با هزینه بیش از ۳۲۳ میلیارد ریال بهره برداری می شود

به گزارش شرح آنلاین، علیرضا ایمانلو روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: بهره برداری از تاسیسات شبکه فاضلاب تبریز شامل خط اصلی و فرعی فاضلاب محله خیابان ۴۲ متری، شبکه فاضلاب محله حکم آباد، شبکه فاضلاب محله مارالان، شبکه فاضلاب خیابان حجتی و آخر طالقانی و آخمقیه از جمله این طرح هاست.

وی سیستم نظارتی و حفاظتی از منابع و تاسیسات منطقه ۲ و ساختمان امداد و حوادث آب و فاضلاب منطقه ۲ تبریز را از دیگر طرح های آماده بهره برداری در این شهرستان عنوان کرد.

ایمانلو با اعلام اینکه همزمان با دهه مبارک فجر چندین طرح آبرسانی در شهرهای مختلف استان بهره برداری می شود، افزود: بهره برداری از مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی اهر با هزینه ای افزون بر ۸۰۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح هاست.

وی گفت: مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی آقکند با هزینه ای افزون بر ۶۰۰۰ میلیون ریال و خط انتقال آب از چاه های تولید آب بخشایش با هزینه ای افزون بر ۲۵۰۰۰ میلیون ریال همزمان با دهه فجر بهره برداری می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی همچنین از آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب محله شیشوان شهرستان عجبشیر با هزینه ای افزون بر ۱۸۰۰۰ میلیون ریال خبرداد.

۱۰۰ درصد جمعیت شهری از آب لوله کشی بهره مند بوده و ۶۰ درصد این جمعیت به شبکه فاضلاب دسترسی دارند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *