سی‌و‌هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در تبریز درخشش کشتی گیران ایرانی/ ۲ نایب قهرمان جهان مغلوب شدند

سی‌و‌هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی صبح امروز در تبریز آغاز شد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از فارس، سی‌و‌هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی صبح امروز در سالن ۶ هزار نفری شهید پورشریفی تبریز آغاز شد.
بخش دوم نتایج صبح امروز به شرح زیر است:
در ۵۷ کیلوگرم شهروز قاسم پور ۷ بر ۳ مقابل کشتی گیر رومانی به پیروزی رسید.
در ۶۱ کیلوگرم محمد نامجو‌مطلق در یک کشتی یک طرفه برابر احمد تاش ترکیه‌ای ۱۲ بر ۲ به پیروزی رسیده و با ثبت ضربه فنی به پیرو‌زی رسید. محمد ملکی هم در این وزن ۷ بر ۴ برابر داکو اناری از کشور رومانی به برتری رسید. محمد رمضان‌پور هم ۸ بر صفر بر ویتالی هورسکی برتری رسید.
در ۶۵ وزن کیلوگرم پیمان بیابانی و بهنام احسان پور به تساوی یک بر یک دست یافتند که چون امتیاز آخر را احسان‌‌پور گرفته بود، برنده این کشتی اعلام شد.
مرتضی قیاسی هم برابر اکساتالیف قرقزستانی به برتری دست یافت.
در ۷۰ کیلوگرم محمدرضا سرگو ۵ بر ۱ برابر نیما اشفاقی را شکست داد.
در ۷۴ کیلوگرم حسن مصطفوی در یک رقابت نزدیک ۷ بر ۵ برابر گریگور گریگوریان ارمنستانی مغلوب شد. مصطفوی در دومین کشتی خود به مصاف نایب قهرمان جهان رفته و اولو الامان از قرقیزستان را ۸ بر ۲ شکست داد تا خود را مدعی اصلی قهرمانی در این وزن معرفی کند.
در همین وزن حمید رضا زرین‌پیکر در یک کشتی جذاب و پر امتیاز ۱۰ بر ۸ مغلوب یاشا کشتی گیر بلغاری شد.
نورلان بگژانف کشتی گیر نامی قراق در دومین مسابقه خود ۶ بر ۴ برابر داداش پور به پیروزی رسید.
در ۷۹ کیلوگرم محمد متقی‌نیا با امتیاز ضربه فنی برابر ژیگر قزاق به برتری رسید و حسین تبار هم ۵ بر صفر آتای ایزابکوف قرقیزستانی را شکست داد. برنده کشتی احمد بذری از ایران با ساحر گلدی ترکمنستانی کشتی گیر ایرانی بود.
در ۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور ۷ بر ۴ ساکن آیتژانوف از قزاقستان را مغلوب کرد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *