مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی: شهدا ترجمان آیات الهی هستند/ شهدای گمنام، خوش‌نامان عرش الهی

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان‌شرقی گفت: شهدای گمنام همان خوش‌نام هایی هستند که توسط خدا شناخته شده‌اند.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از فارس ، سردار عزت‌الله جعفری پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر ۱۱ شهید گمنام تازه تفحص شده در تبریز اظهار کرد: شهدای دفاع مقدس در طول جبهه مقاومت ترجمان آیات الهی هستند و این شهدا با خداوند پیمان بستند و با ایمان تا لحظه آخر برای وجب به وجب خاک میهن تلاش کردند.
وی افزود: اگر انقلاب مورد تهدید دشمنان اسلام از جمله استکبار قرار گرفت و مورد هجمه بعثی‌ها که یک عروسک برای آمریکا بودند، قرار گرفت ولی این شهدا با رهبر و اسلام عهد و پیمان بستند تا این مملکت را از تجاوز و تعرض نجات دهند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خطاب به این پیکرهای مطهر استان اذعان داشت: به نبابت از مردم استان می‌گویم که ای شهدای عزیز به استان ما خوش آمدید و با حضورتان فضای معنوی به شهر شهیدپرور تبریز بخشیدید.
وی با تاکید به اینکه بالاترین مقام متعلق به شهداست، ادامه داد: شهدا حق شفاعت دارند و از خانواده شهدا، ایثارگران،پاسداران،نیروهای مسلح و همه اقشار مردمی می‌خواهیم در حق این شهدا برادری و خواهری کنند چرا که نمی‌دانیم خانواده این شهدای بی‌پلاک چه کسانی هستند و این عزیزان نور چشم یک خانواده چشم به راه بوده و هستند.
جعفری خاطرنشان کرد: هوای برفی و سرد تبریز نیز باعث نشد تا مردم شهیدپرور تبریز در این مراسم حضور نیابند و ما قدردان این قدوم گرم و مبارک هستیم.
وی متذکر شد: امروز در این مراسم تشییع و خاکسپاری با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم و واگویه می‌کنیم که اگر شما تلاش کردید و جان خود را فدای اسلام کردید، راه شما را تا مادامی که جان در بدن و خون در رگ داریم، ادامه خواهیم داد و برای برپایی، حفظ و حراست از حکومت جهانی اسلام نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ادامه داد: افرادی که توسط خداوند به نیکنامی شناخته شدند، گمنام نیستند بلکه آنها خوش‌نامند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *