دومین رویداد بین‌المللی تبریز ۲۰۱۸// اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در تبریز برگزار می‌شود

با امضا تفاهم‌نامه بین اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و فدراسیون جانبازان و معلولین؛ اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته، در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و ریاست فدراسیون جانبازان و معلولین تفاهم‌نامه همکاری برگزاری اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته به میزبانی تبریز امضا شد.‌
در این جلسه ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی از آمادگی کامل این استان برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت‌ها خبر داد.
وی افزود: خوشبختانه تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقات پیش‌بینی شده است و امیدواریم با همکاری وزارت ورزش و فدراسیون جانبازان و معلولین میزبان شایسته‌ای برای اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته باشیم‌.
صمیمی رییس فدراسیون جانبازان و معلولین نیز در این جلسه از میزبانی تبریز ابراز خرسندی کرد و افزود: به لطف خدا ایران در والیبال نشسته پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و میزبانی این رقابت‌ها از لحاظ سیاسی هم می‌تواند تبلیغات بسیار خوبی برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.‌
لازم به ذکر است این مسابقات که دومین رخداد ورزشی بین‌المللی تبریز ۲۰۱۸ می باشد از ۳۰ فروردین ۹۷ شروع شده و ۴ اردیبهشت ماه خاتمه می یابد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *