مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز: موفقیت یک سازمان در گرو تعامل تمامی اجزای آن است

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز در جمع بانوان شاغل در منطقه، ضمن تبریک میلاد دخت نبی مکرم اسلام پیشرفت و موفقیت سازمان را مرهون تعامل و مشارکت تمامی اجزای سازمان دانست.
به گزارش روابط عمومی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، در این مراسم یداله بایبوردی، مدیر منطقه، سجایای اخلاقی حضرت فاطمه زهرا(س) را بهترین و والاترین ارزشهای اسلامی و اخلاقی توصیف کرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) از بزرگترین سرمایه های معنوی مسلمانان بوده و با توجه به وجود کمالات الهی و معنوی، برترین سرمشق و بهترین اسوه رستگاری انسانها به شمار می رود.
وی نقش زنان را در استحکام خانواده مورد ستایش قرار داد و افزود: با جاری نمودن طریقه و سیره زندگانی آن حضرت در فعالیت ها، شاهد رشد و پویایی هر چه بهتر نقش و جایگاه رفیع زن در جامعه اسلامی خواهیم بود.
مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ضمن تشکر از تلاشهای بی شائبه تمامی کارکنان اظهار داشت: موفقیت های این منطقه حاصل تلاشهای شبانه روزی خواهران و برادران شاغل در این منطقه بوده و نقش بانوان نیز در این موفقیت ها انکار ناپذیر است؛ امیدوارم در سال جدید شاهد رشد و تعالی سازمان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشیم.
گفتنی است در پایان ضمن تجلیل از تلاشهای ارزنده بانوان شاغل در منطقه، فرصتی فراهم گردید تا حاضرین از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با مسئولین در میان بگذارند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *