شهردار مرند: پروژه های نیمه تمام مرند در گیر کمبود اعتبارات

شهردار مرند نیمه تمام ماندن پروژه های شهری را ناشی از کمبود اعتبارات و بودجه عنوان کرد.

به گزارش شرح آنلاین ، حسین کاوه شهردار مرند، عصر امروز با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر مرند به ریاست مهدی علیپور با اشاره به وضعیت پروژه «جواهر» مرند اظهار داشت: مقرر شد جلسه ای با حضور شورای تامین شهر، فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای شهر برگزار شود تا پیشنهادات بررسی شده و با مصوبه شورای شهر، هر چه زودتر شاهد اجرای عملیات این پروژه باشیم.

کاوه همچنین با اشاره به زمان بندی پروژه های نیمه تمام شهرستان مرند ابراز داشت: ۴ پروژه نیمه تمام در شهر مرند وجود دارد که ۲ پروژه آن یعنی جاده مرند – جلفا و تالار شهر آغاز شده اما پروژه ساختمان مدیریت بحران به علت واگذاری به شخص دوم و حمام قاضی به جهت کمبود اعتبارات تاکنون پیش نرفته است.

وی افزود: قرارداد پروژه احداث ساختمان مدیریت بحران مرند سال ۱۳۹۲ منعقد شده است و سپس به شخص دوم واگذار شده که به علت مشکلات مالی، پیگیر اتمام پروژه نیست.

شهردار مرند تاکید کرد: تمامی پروژه های شهرستان مرند در سال جاری به علت مشکلات مالی به تعطیلی کشیده شد، پروژه هایی هم که صورت گرفته عمدتا پروژه های روستایی است که از سوی دولت مساعدت می شود.

کاوه همچنین با اشاره به وضعیت ساماندهی مدیریت پسماند شهرداری ابراز داشت: مقرر شد محیط زیست حداقل ۶ هکتار زمین را در اختیار ما بگذارد که مراحل آن در حال انجام است.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی پارک بانوان اظهار داشت: راه اندازی پارک بانوان در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح شد تا یکی از پارک ها به بانوان اختصاص پیدا کند، راه اندازی پارک بانوان به حدود ۲ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

شهردار مرند با اشاره به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در پارک های شهر مرند خاطرنشان کرد: در طول دهه امامت و ولایت برنامه های مختلفی با حضور هزاران نفری و اجرای مسابقات مختلف برگزار شد که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت.

کاوه در پایان در پاسخ به تذکر فرامرز آخوندی عضو شورای شهر مرند با اشاره به وضعیت عملیات مقاوم سازی پل «ولایت» عنوان کرد: کمبود اعتبارات باعث شده عملیات مقاوم سازی این پل، با گذشت یکسال به سرانجام نرسد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *