نماینده سراب خطاب به رییس جمهور: در مورد آلومینیوم سراب به مردم چه بگویم؟

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با بیان مشکلات تولید آلومینیوم در کشور و نیمه کاره ماندن پروژه نفلین سینیت سراب خطاب به رییس جمهوری کشور گفت: با تعلل ها و مانع تراشی های غارتگران، کشور ایران هنوز وارد کننده آلومینیوم است.

شرح آنلاین: یوسف داوودی دقایقی پیش در نطق پیش از دستور امروز خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب ابراز داشت: متاسفانه علی رغم وجود ذخایر معدنی آلومینیوم در کشور و تلاش برای راه اندازی کارخانه تولید شمش آلومینیوم هنوز اقدام قاطعی برای راه اندازی کارخانه نفلین سینیت سراب انجام نشده و من به عنوان نماینده مردم سراب پاسخی برای مردم خود ندارم.

وی افزود: آقای رئیس جمهور در مورد آلومینیوم سراب به مردم چه بگویم؟ چرا اجازه می دهید غارتگران، مانع استخراج معادن و راه اندازی کارخانجات مرتبط با این صنعت شوند.

این نماینده مجلس در ادامه سخنان خود با انتقاد از وضع اشتغال جوانان شهرستان سراب گفت: بیکاری موجود باعث تاخیر در ازدواج جوانان گردیده و پس از ازدواج ۳۰ درصد آنها به طلاق کشیده می شود.

داوودی در ادامه از تلاش های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای راه اندازی بیمارستان ۲۲۵ تختخوابی این شهر تقدیر و تامین متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی همچنین تجهیز بیمارستان به دستگاه های سی تی اسکن و ام آر آی را خواستار شد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *