پیام کی‌روش به سید جلال حسینی: تشکر می کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی پیامی خطاب به وی منتشر کرد.

به گزارش شرح آنلاین، کارلوس کی‌روش در پی خدا حافظی حسینی از تیم ملی پیامی منتشر و اعلام کرد: از جلال عزیز به خاطر اینکه قسمت عمده ای از دوران بازیگری بین المللی خود را در تیم ملی و با شخص بنده به عنوان سرمربی تقسیم کرد، تشکر می کنم.

وی سید جلال حسینی را در این پیام الگوی بسیار فوق العاده برای تمام بازیکنان ایرانی عنوان کرده و بیان داشت: برای شخص بنده باعث افتخار بود که توانستم این ها را به چشم ببینم.

پیام سر مربی تیم ملی ایران به کاپیتان پرسپولیس به شرح زیر است:

از جلال عزیز به خاطر اینکه قسمت عمده ای از دوران بازیگری بین المللی خود را در تیم ملی و با شخص بنده به عنوان سرمربی تقسیم کرد، تشکر می کنم. برای من این افتخار بزرگی بود. من همیشه شما را به عنوان بهترین کاپیتانهایی که با او کار کردم، یک فرد حرفه ای و بی نظیر، یک کاراکتر وفادار و بسیار بزرگ که همیشه برای تمامی بازیکنان درون و بیرون زمین یک الگو بود به خاطر می آورم.

حتی فراتر از ۱۱۵ بازی بسیار تاثیرگذار برای تیم ملی شما یک الگوی بسیار فوق العاده برای تمام بازیکنان ایرانی و تمام بازیکنانی که بعد از تو آمده اند و خواهند آمد خواهی بود. برای شخص بنده باعث افتخار بود که توانستم این ها را به چشم ببینم. از تو ممنونم.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *