تخلفات انتخاباتی از طریق بازرسان در کشور پیگیری می‌شود

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در اطلاعیه ای تأکید کرد این هیئت از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات زودهنگام نامزدان را با دقت تحت نظر دارد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بر اساس اطلاعیه شماره دو اعلام کرد که این هیئت از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات زودهنگام نامزدان را با دقت تحت نظر دارد و تخلفات انتخاباتی (تبلیغاتی) را از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد.

متن اطلاعیه شماره دو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی کشور با توجه به شکایات مطروحه از سراسر کشور درخصوص تبلیغات زودهنگام داوطلبان ثبت نام شده، اعلام می‌دارد این هیئت از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات زودهنگام نامزدان محترم را با دقت تحت نظر دارد و تخلفات انتخاباتی (تبلیغاتی) را از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد.

به همین منظور از نامزدهای محترم این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی کشور تقاضا می‌شود برای جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی؛ مواد ۶۱ تا ۶۶ آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی «شهر» و مواد ۶۲ تا ۶۷ آین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی «روستا» مصوب ۱۶/۴/۱۳۸۱ را مورد توجه قرار دهند.

فصل پنجم آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی کشور که مشروح قوانین تبلیغات در آن اعلام شده است در کانال تلگرام هیئت مرکزی به آدرس @eshora در دسترس عموم قرار دارد.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *