واحد بازرگانی و آگهی های پایگاه خبری شرح آنلاین به منظور مشارکت و حمایت از فعالان اقتصادی، صنعتی و خدماتی آمادگی دارد تا در دو قالب ارایه تبلیغات بنری و تولید گزارش آگهی با هزینه های مناسب و باور نکردنی یاریگر توسعه کسب و کارهای شما باشد.

مزایای تبلیغات بنری:

در تبلیغات بنری مشتریان پس از ورود به سایت ما از طریق بنرهای تبلیغاتی درج شده با خدمات شما آشنا می شوند و با روش های تعیین شده از سوی آگهی دهنده امکان ارتباط مشتری با خود را فراهم می کنند.

معایب تبلیغات بنری:

۱-امکان ارایه هدفمند بنرهای تبلیغاتی به مخاطبان مورد نظر آگهی دهنده وجود ندارد.

۲-آگهی پس از اتمام مدت قرارداد از فضای مجازی پاک می شود.

مزایای تبلیغات به روش گزارش آگهی:

امروزه در کشورهای توسعه یافته یکی از بهترین و کم خرج ترین روش های تبیلغاتی استفاده از گزارش آگهی هاست. در این روش شما با تهیه یک متن بلند و مناسب که حاوی واژگان کلیدی کسب و کارتان است و به لحاظ سئو مناسب درج در سایت ماست می توانید با وارد شدن به موتورهای جستجوگر همیشه و در همه حال در دسترس مشتریان خود باشید.

یکی از بزرگترین ویژگی های این روش فعال بودن آگهی شما به صورت نامحدود در فضای مجازی است و همیشه با جستجوی واژگان کلیدی برای مشتریان قابل دسترس است. مشتری با ورود به متن آگهی می تواند با لینک های تعیین شده با شما در ارتباط قرار گیرد.

چنانچه خودتان امکان نوشتن این متن آگهی را نداشته باشید همکاران ما با احتساب هزینه نگارش این کار را برای کسب و کار شما انجام می دهند.

نمونه این فعالیت همکاری ما با سایت سفر با تو در زمینه فروش تورهای گردشگری داخلی و خارجی یا رستوران های زنجیره ای بلوگا است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۰۸۶۲۹۸۸۱ تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق پست الکترونیکی sharhonline@gmail.com برای ما ارسال کنید.

واتساپ ما ۰۹۱۴۴۱۸۶۸۱۷ می باشد.