×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
شهردار

به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، ایرج شهین‌باهر در دیدار جانشین محترم فرمانده و معاون محترم فرهنگی سپاه عاشورا با اشاره بر ضرورت فضاسازی‌های مناسبت شهری در مناسبت‌های مختلف مذهبی و دینی، بیان کرد: همکاری سپاه در چنین بحث‌های فرهنگی بسیار مهم و موثر است.

وی افزود: همکاری‌هایی که سپاه عاشورا با شهرداری تبریز در موضوع فضاسازی شهری و تابلوهای سطح شهر انجام می‌دهد، می‌تواند کالبد معنوی و روح شهر را دگرگون کرده و لبریز از معنویت کند.

شهردار کلانشهر تبریز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: دشمنان همواره در پی افزایش روحیه یاس و ناامیدی در جامعه ما هستند و سعی می‌کنند مشکلات را بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات همیشه و در همه سازمان‌ها و جوامع وجود دارند اما بزرگ‌نمایی مشکلات، یکی از سیاست‌های اصلی استکبار جهانی است درحالی که مردم ما دوران پرافتخاری چون هشت سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشته‌اند و مشکلات کم‌اهمیت‌تر امروزی نمی‌توانند آنان را از تداوم مسیرشان بازدارد.

شهین‌باهر همچنین کسانی را که مشکلات را بزرگ‌نمایی کرده و در پی ناامید کردن مردم هستند، خائن به خود مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت حمایت از جوانان نخبه در حوزه‌های مختلف گفت: اگر امروز شاهد این هستیم که «پرویز هادی» برای شهر و کشورمان افتخار می‌آفریند، قطعا در سایه‌ حمایت‌های مادی و معنوی شهرداری تبریز میسر می‌شود.

وی اظهار کرد: منحل شدن تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز می‌تواند ضربه‌های عمیقی به ورزشکاران و ورزش این شهر بزند، به همین خاطر تنها کاری که می‌توان برای به هدرنرفتن زحمات چندین ساله کرد، صبر برای به‌فروش رساندن تیم‌هاست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد