پخش زنده ایران فرانسه

اطلاعات بیشتر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
معرفی نامزد های سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر

نامزد های سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در سی و هفتمین دوره از این جشنواره فردا از سوی هیئت داوران جشنواره معرفی خواهند شد.

 

 

 

اسامی نامزد های سیمرغ بلورین جشنواره فجر اعلام شد

( شرح آنلاین ) – اسامی نامزد های جشنواره فیلم فجر برای دریافت سیمرغ بلورین در بخش های مختلف از سوی ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره اعلام شد.

معرفی نامزد های سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر امروز یکشنبه 21 بهمن ماه از ساعت 21:30 آغاز می شود و پخش زنده و آنلاین این مراسم از طریق شرح آنلاین به صورت خواهد پذیرفت.

 

اسامی نامزد های سیمرغ بلورین سی و هفتین جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلف با حضور ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره جمع خبرنگاران اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را اعلام شد.

اسامی نامزد های سیمرغ جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلف عبارتند از :

بهترین طراحی لباس:

محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، مشکین مهرگان(سمفونی نهم)، محمدرضا شجاعی(ماجرای نیمروز: ردخون)، امیر ملک پور(غلامرضا تختی)، الهام معین(مسخره باز)

طراحی صحنه:

سهیل دانش (مسخره باز)، محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، کیوان مقدم )(غلامرضا تختی). محسن نصراللهی (متری شیش و نیم و سرخپوست)، کامیاب امینی عشایری (23 نفر)

بهترین چهره پردازی:

ایمان امیدواری(شبی که ماه کامل شد)، مجید اسکندری (سمفونی نهم)، شهرام خلج (ماجرای نیمروز؛ رد خون)، سعید ملکان (غلامرضا تختی)،  ایمان امیدواری (مسخره باز)، عباس عباسی (23 نفر)

بهترین تدوین:

محمدرضا موئینی(سمفونی نهم)، بهرام دهقانی(متری شیش و نیم)، خشایار موحدیان(قسم)، محمدنجاریان(ماجرای نیمروز:ردخون)، میثم مولایی(غلامرضا تختی)

بهترین صدابرداری:

ایرج شهزادی (متری شیش و نیم)، مسیح سراج (پالتو شتری)، بهمن اردلان (23 نفر)، منصور شهبازی (طلا)، مهدی ابراهیم‌زاده (قسم)

بهترین صداگذاری:

امیرحسین قاسمی(متری شیش و نیم)، حسین ابوالصدق(سمفونی نهم)، مهرشاد ملکوتی(ماجرای نیمروز: رد خون)، امیرحسین قاسمی(غلامرضا تختی)، آرش قاسمی( شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلمبرداری:

حمید خضوعی(غلامرضا تختی)، هومن بهمنش(متری شیش و نیم)، شهرام نجاریان(خون خدا)، علی قاضی(مسخره باز)، هادی بهروز(ماجرای نیمروز :ردخون)، مسعود سلامی(آشفته‌گی)

بهترین جلوه های ویژه بصری:

جواد مطوری(مسخره باز)، محسن خیرآبادی، رضا میثاقی، شهاب نجفی (غلامرضا تختی)، هادی اسلامی و امیرسحر خیز (23 نفر)، جواد مطوری (سرخپوست)، سینا قویدل (ماجرای نیمروز رد خون)

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

محسن روزبهانی (23نفر)، ایمان کرمیان (سمفونی نهم)، آرش آقابیک (شبی که ماه کامل شد)، ارشا اقدسی (قسم)، ایمان کرمیان (ماجرای نیمروز؛ رد خون)

بهترین موسیقی متن:

پیمان یزدانیان (متری شش و نیم و بنفشه آفریقایی)، امین هنرمند (قصر شیرین)، افشین عزیزی (غلامرضا تختی)، مسعود سخاوت دوست (شبی که ماه کامل شد)، کریستف رضاعی (ناگهان درخت و سال دوم دانشکده من)

بهترین نقش مکمل زن:
زهره عباسی (ناگهان درخت)، ژیلا شاهی (قصر شیرین)، فرشته صدرعرفایی  (شبی که ماه کامل شد)، نیوشا علیپور (قصر شیرین)،پانته‌آ پناهی‌ها (درخونگاه)

بهترین نقش مکمل مرد:

آرمین رحیمیان (شبی که ماه کامل شد)،نوید محمدزاده (متری شیش و نیم)،حسن پورشیرازی (قسم)،یونا تدین (قصر شیرین)، علی نصیریان (مسخره باز)، جواد عزتی (ماجرای نیمروز: رد خون)

بهترین فیلمنامه:

محسن تنابنده(قسم)، محسن قرائی، محمد داوودی(قصر شیرین)، نیما جاویدی(سرخپوست)، پرویز شهبازی(طلا)، نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی(شبی که ماه کامل شد)

بهترین کارگردانی:

بهرام توکلی(غلامرضا تختی)، نیما جاویدی(سرخپوست)، نرگس آبیار(شبی که ماه کامل شد)، سعید روستایی(متری شیش و نیم)، رضا میرکریمی(قصرشیرین)، محمدحسین مهدویان(ماجرای نیمروز:ردخون)

بهترین بازیگر نقش اول زن:

مهناز افشار (قسم)، الناز شاکردوست ( شبی که ماه کامل شد)، ژاله صامتی (درخونگاه)، بهنوش طباطبایی (ماجرای نیمروز: رد خون)، فاطمه معتمدآریا(بنفشه آفریقایی)

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

حامد بهداد (قصر شیرین)، امین حیایی (درخونگاه)، هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)، پیمان معادی (متری شیش و نیم)، نوید محمدزاده (سرخپوست)

بهترین فیلم:

سرخپوست(تهیه کننده مجید مطلبی)، شبی که ماه کامل شد(تهیه کننده محمدحسین قاسمی)، غلامرضا تختی(تهیه کننده سعید ملکان)، متری شیش و نیم(تهیه کننده سیدجمال ساداتیان)، ماجرای نیمروز:ردخون(تهیه کننده سیدمحمد رضوی)، قصر شیرین(تهیه کننده رضا میرکریمی)

نامزدهای بخش نگاه نو:
جان‌دار (حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری)، حمال طلا (تورج اصلانی)، دیدن این فیلم جرم است (رضا زهتابچیان)،  روزهای نارنجی (آرش لاهوتی )، مسخره‌باز (همایون غنی‌زاده)

شایان ذکر است محمد احسانی، محمدعلی باشه آهنگر، محمد بزرگ‌نیا، مهرزاد دانش، پوران درخشنده، ریما رامین‌فر و محمود کلاری داوران این دوره از جشنواره‌ بودند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد