رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تشکیل کارگروهی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران کاسپین در کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد. به گزارش شرح آنلاین به نقل از تسنیم، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامیبا اشاره به نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۱ تیر) کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز مشکلات به وجود آمده […]

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تشکیل کارگروهی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران کاسپین در کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از تسنیم، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامیبا اشاره به نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۱ تیر) کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز مشکلات به وجود آمده درباره موسسه مالی و اعتباری کاسپین و آرمان بررسی شد.

وی با بیان اینکه در جلسه عصر امروز ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، پالیزدار مشاور معاون اول رئیس‌جمهور، مسئولان نیروی انتظامی، اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حضور داشتند، ادامه داد: در این جلسه تاکید شد که باید برای جلوگیری از رخ دادن مشکلات در موسسات مالی و اعتباری از بدو تاسیس آنها اقدامات لازم انجام شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه در جلسه عصر امروز مقرر شد کارگروهی برای حل مشکلات موسسات اعتباری کاسپین و آرمان در کمیسیون اصل ۹۰ تشکیل شود، افزود: این کمیته مرکب از نمایندگان دستگاه‌های مختلف اعم از ناجا، قوه قضائیه و بانک مرکزی است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به کارکرد این کارگروه، اظهار داشت: مقرر شد در این کارگروه ظرفیت‌هایی که می‌توان از طریق آن مشکلات سپرده‌گذاران را حل کرد، مورد بررسی قرار گیرد.

محمدی تصریح کرد: کارگروه تشکیل شده ماموریت یافت اموال تعاونی‌های ادغام شده را که موسسه مالی کاسپین را ایجاد کرده‌اند را شناسایی و ارزیابی کند.

انتهای پیام/