تیم ملی آلمان یکی از معدود جام‌های خالی مانده در ویترین افتخاراتش را به دست آورد. به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، تیم ملی آلمان با برتری یک برصفر مقابل شیلی برای اولین بار فاتح جام کنفدراسیون‌ها شد. در بازی نهایی دهمین دوره این رقابت‌ها که به قضاوت میلوراد مازیچ صرب در ورزشگاه سن‌پترزبورگ انجام شد، […]

تیم ملی آلمان یکی از معدود جام‌های خالی مانده در ویترین افتخاراتش را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، تیم ملی آلمان با برتری یک برصفر مقابل شیلی برای اولین بار فاتح جام کنفدراسیون‌ها شد.

در بازی نهایی دهمین دوره این رقابت‌ها که به قضاوت میلوراد مازیچ صرب در ورزشگاه سن‌پترزبورگ انجام شد، شیلی در دقایق ابتدایی فشار زیادی آورد و آلمان را تحت تاثیر قرار داد اما اشتباه مرگبار مدافع تیم آمریکای‌جنوبی باعث شد قهرمان جهان در موقعیت ۲ به تک، توسط استیندل در دقیقه ۲۰ به گل برسد. در ادامه نیمه اول، آلمان به مدیریت جریان بازی پرداخت و تلاش‌های شیلی هم نتیجه نداشت.

تیم بازنده، ۴۵ دقیقه دوم را تهاجمی آغاز کرد و بارها دروازه تراشتگن را به خطر انداخت. در دقایق میانی نیمه دوم خشونت به اوج رسید و داور بارها به خاطر ویدئو چک، دستور قطع جریان رقابت را داد. حملات شیلی پشت سد دفاعی آلمان بی‌نتیجه ماند و ژرمن‌ها با ضدحملات، رقیب را آزار می‌دادند. در نهایت در دقایق پایانی بار دیگر تنش‌ها اوج گرفت اما با مدیریت داور و کارت‌های زرد پرتعدادش اتفاقی رخ نداد. در نهایت سوت پایان داور، حکم به برتری یک بر صفر آلمان داد تا این تیم برای اولین بار قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شود و پس از فرانسه دومین تیمی نام بگیرد که پس از قهرمانی در جام‌جهانی، جام کنفدراسیون‌ها را هم به خانه می‌برد.

انتهای پیام/