نمایشگاه هفته تجاری چین که قرار بود با هدف انتقال دانش فنی و ایجاد بستر برای تولیدات مشترک میان ایران و چین برگزار شود تبدیل به مکانی برای نمایش کالایی مصرفی و حتی فرش چینی شده است. به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، نمایشگاه هفته تجاری چین که قرار بود با هدف انتقال دانش فنی و ایجاد بستر برای تولیدات مشترک […]

نمایشگاه هفته تجاری چین که قرار بود با هدف انتقال دانش فنی و ایجاد بستر برای تولیدات مشترک میان ایران و چین برگزار شود تبدیل به مکانی برای نمایش کالایی مصرفی و حتی فرش چینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، نمایشگاه هفته تجاری چین که قرار بود با هدف انتقال دانش فنی و ایجاد بستر برای تولیدات مشترک میان ایران و چین برگزار شود در حالی صبح دیروز برگزار شد که عمده کالایی عرضه شده در این نمایشگاه مصرفی بوده و  به دنبال ایجاد شرایطی است که به صورت هرچه بیشتر در ایران به صورت قانونی حضور داشته باشد.

در این نمایشگاه اجناس تولیدی این کشور مانند پوشاک، فرش، پارچه، لوازم یدکی خودرو، مواد بهداشتی، شوینده، دستمال‌سفره و سایر کالاهایی که مشابه آن در ایران وجود دارد و حتی در برخی از آنها صادرکننده هستیم در معرض نمایش قرارداده شده است.

در سال اقتصاد مقاومتی که بر لزوم حمات از تولید داخلی تأکید می‌شود، این نمایشگاه با چه توجیهی برگزار شده است.

انتهای پیام/