تیم ماشین‌سازی تبریز برای کسب پیروزی برابر صنایع اراک قرار می‌گیرد.   به گزارش شرح آنلاین ،عصر امروز -یکشنبه روم مهر- در هفته ششم لیگ دسته اول ایران جام آزادگان تیم ماشین‌سازی تبریز میزبان تیم صنایع اراک است. ماشین‌سازی تبریز در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با ۵ امتیاز در رده سیزدهم قرار داشته و […]

تیم ماشین‌سازی تبریز برای کسب پیروزی برابر صنایع اراک قرار می‌گیرد.

 

به گزارش شرح آنلاین ،عصر امروز -یکشنبه روم مهر- در هفته ششم لیگ دسته اول ایران جام آزادگان تیم ماشین‌سازی تبریز میزبان تیم صنایع اراک است.

ماشین‌سازی تبریز در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با ۵ امتیاز در رده سیزدهم قرار داشته و تنها در هفته دوم برابر فجر سپاسی شیراز به برتری دست یافته است.

با این وجود شاگردان رسول خطیبی در دو بازی قبلی خود به ۲ تساوی دست یافته و برابر صنایع اراک به دنبال هر ۳ امتیاز بازی هستند تا خود را تا میانه‌های جدول بالا کشند.

صنایع اراک هنوز در جدول مسابقات به پیروزی دست نیافته و ۳ امتیاز بابت ۳ ‌تساوی در حساب این تیم واریز و در دو بازی نیز مغلوب شده است.

این تیم که در رده پانزدهم جدول لیگ دسته یک است نیز برای کسب امتیاز به تبریز می‌آید، اما سبزپوشان دیگر نمی خواهند امتیازی را در خانه از دست دهند و فقط برای کسب ۳ امتیاز این بازی وارد میدان می‌شوند.

ماشین‌سازی هفته گذشته کادر مربیان خود را تقویت کرده و غلامرضا باغ آبادی به عنوان مربی و داریوش اسفندیاری مربی دروازه‌بانان ماشین سازی به کادر مربیان این تیم افزوده شده اند.

قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان بعد از بازی برابر تیم صنایع اراک خود را برای دربی فوتبال تبریز مهیا خواهد کرد.