به گزارش شرح آنلاین، ایرج شهین باهر صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن و در جمع کارکنان شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: مردم انقلابی تبریز، امسال هم پرشورتر از سال‌های قبل برای بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در این راهپیمایی عظیم حضور دارند. وی در […]

به گزارش شرح آنلاین، ایرج شهین باهر صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن و در جمع کارکنان شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: مردم انقلابی تبریز، امسال هم پرشورتر از سال‌های قبل برای بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در این راهپیمایی عظیم حضور دارند.

وی در ادامه با اشاره به حضور پرشور کارکنان شهرداری تبریز در راهپیمایی امروز بیان کرد: کارکنان شهرداری تبریز هم پیرو فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی یک حماسه باشکوه، امروز به همراه خانواده‌های عزیزشان از میدان ساعت تا میدان نماز راهپیمایی کردند.

شهردار تبریز چهل‌سالگی انقلاب را سال رشد و کمال آن دانست و اعلام کرد: امسال سال پختگی انقلاب است و به لطف خداوند پس از این نیز پله‌های ترقی را پشت سر خواهیم گذاشت و همانطور که اکنون نیز از جایگاه جهانی خوبی برخوردار هستیم، در بسیاری از حوزه‌ها به رتبه‌های اول دست خواهیم یافت.

وی در بخش دیگری از این گفتگو درباره آماده‌سازی سطح شهر برای راهپیمایی ۲۲بهمن سخن گفت: امسال فضاسازی سطح شهر توسط اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و روابط‌عمومی‌های مناطق ۱۰گانه به شکل ویژه و زیبایی صورت گرفته است و باید قدردان تمام اقدامات صورت‌گرفته در کمیته برگزاری دهه فجر باشیم.