در نشستی با حضور اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی مسایل مربوط به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی عالی نسب مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش  شرح انلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، مدیرعامل این شرکت در […]

 

در نشستی با حضور اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی مسایل مربوط به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی عالی نسب مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش  شرح انلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، مدیرعامل این شرکت در این نشست اظهار کرد: شهرک عالی نسب ۴۸۴ هکتار زمین در اختیار دارد که ۱۹۸ هکتار آن عملیاتی شده است.

سیدمرتضی نیرومند اسکویی افزود:‌در حال حاضر ۱۱۲ فقره قرارداد واگذاری در این شهرک منعقد شده که منجر به اشتغال بیش از دو هزار و ۳۰۰ نفر در ۶۶ واحد فعال آن گردیده است.

وی ادامه داد:‌ با حمایت های ویژه ای که دستگاه قضایی در مقابله با معارضین به عمل آورده فاز توسعه این شهرک را نیز در ۲۴۰ هکتار آغاز نموده ایم که با توجه به تقاضا محور بودن شهرک استقبال خوبی از آن شده است.

وی ابراز کرد: شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی ارتقای زیرساخت های شهرک ها را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است و با مدیریت منابع مالی محدود خود سعی در انجام این کار دارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با تاکید بر حمایت از تولید و اشتغال در کشور، گفت: حل ریشه مشکلات اجتماعی کشور با اشتغال و ارج نهادن به تولید داخلی میسر خواهد شد.

اسماعیل سعیدی افزود: مسایلی مانند راه دسترسی از بزرگراه پیامبر اعظم (ص) و موضوعاتی از این قبیل نباید برای صنعتگران ما دغدغه ایجاد کند.

وی تاکید کرد:‌همه ما موظف به حمایت از تولید هستیم و این روحیه باید در همه ادارات و ارگان های دخیل در امر تولید ایجاد شود.