به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز گفت: با وجود مشکلات مالی در شهرداری تبریز، امسال تعدیل نیرو نکردیم و این رویه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. وی ادامه داد: سال آینده نه یک نفر از نیروی های شهرداری را تعدیل خواهیم […]

به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز گفت: با وجود مشکلات مالی در شهرداری تبریز، امسال تعدیل نیرو نکردیم و این رویه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: سال آینده نه یک نفر از نیروی های شهرداری را تعدیل خواهیم کرد، نه کاهش حقوق خواهیم داشت.

شهردار تبریز با اشاره به جلسات مشترک شهرداری تبریز با معاون وزیر کشور در خصوص ادغام سازمان ها اظهار داشت: مشکل ادغام سازمان ها عدم تصویب اساسنامه این سازمان ها است که پس از تصویب در شورای شهر در وزارت کشور با مخالفت روبرو شده و هنوز به تصویب نرسیده است.

شهین باهر در خصوص اظهارات اعضای شورا مبنی بر اصلاح ساختار در شهرداری گفت: اصلاح ساختار در شرایطی که به سادگی تسلیم نظر یک کارشناس در تهران می شویم که نتیجه ماه ها کار کارشناسی در شورا و شهرداری را نقض می کند و با اساسنامه سازمان ها مخالفت کرده و آن را رد می کند،غیر ممکن است.

شهین باهر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تلاش شهرداری های کلانشهرها برای تغییر نظر وزارت کشور در خصوص تغییرات چارت شهرداری ها گفت: ما با معاون عمرانی وزیر کشور چندین جلسه برگزار کردیم که در نتیجه آنها وزارت کشور قانع شده است که نظرات ما و اعضای شوراها درست است.