مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از واگذاری انشعاب موقت و رایگان به هیئات مذهبی در ایام محرم خبر داد. به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیرویبرق تبریز، عادل کاظمی  اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه شرکت توانیر، هیئات حسینی می توانند با مراجعه به ادارات امور برق تابعه این شرکت در […]

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از واگذاری انشعاب موقت و رایگان به هیئات مذهبی در ایام محرم خبر داد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیرویبرق تبریز، عادل کاظمی  اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه شرکت توانیر، هیئات حسینی می توانند با مراجعه به ادارات امور برق تابعه این شرکت در شهر تبریز و شهرستان های اسکو و آذرشهر، نسبت به درخواست انشعاب موقت اقدام کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به رایگان بودن این نوع انشعاب، از مسئولین تکایا، حسینیه ها و سایر مکان های سوگواری سالار شهیدان می خواهیم که برای حفظ ایمنی و بیت المال نسبت به دریافت انشعاب قانونی اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ادامه داد: همچنین استقاده از لامپ ها و پروژکتورهای روشنایی LED و SMD فوق کم مصرف توصیه می شود و انتظار داریم هیئات حسینی پس از پایان مراسم کلیه تجهیزات برقی مورد استفاده را خاموش کنند.

کاظمی در پایان خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از بروز حوادث ناخواسته، از هیئت های مذهبی تقاضا می شود ضمن رعایت حریم شبکه برق، از تجهیزات سالم و استاندارد در برق رسانی استفاده کنند.