پخش زنده ایران فرانسه

اطلاعات بیشتر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
فرمانده

سرهنگ جمال شاکرمی در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز ایلام با بیان این مطلب ابراز داشت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام حربه ها وارد میدان شده اند تا بلکه به خیال خودشان نظام را ساقط کنند اما در مقابل ، بسیجیان و پاسدارانی که چه در دوره جنگ تحمیلی و چه بعد از جنگ با تمام توان در میدان حضور فعالانه دارند و به دشمن اجازه نخواهند داد که کوچکترین حرکت را علیه انقلاب اسلامی انجام دهند.

وی افزود: امروز تمام آزادیخواهان جهان در تمام نقاط ، روش ، هدف و سیره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده اند و می دانند که سپاه یاور مظلومان است و اگر به موفقیتی دست پیدا کرده اند آن را مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانند.

سرهنگ شاکرمی ابراز کرد: انقلاب اسلامی ، برگرفته از نهضت خونین امام حسین (ع) است و سپاه ، با تمام توان خود از این انقلاب و نهضت دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که دشمنان ارزش ها ی نظام و انقلاب را مخدوش کنند چرا که سپاه برگرفته از عاشورا است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین در ادامه گفت: پاسداران ما در همان روزای اول که لباس سبز بر تن کردند با تمام توان متعهد شدند که از نظام و انقلاب دفاع کنند و هیچگاه کم فروشی نکردند و خالصانه به نظام خدمت کرده اند و به همین خاطر ، وجود سپاه خاری در چشم دشمنان است.

سرهنگ شاکرمی اظهار کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی ، ما به خوبی دشمنانمان را شناخته ایم و با تمام سختی های مسیر دست و پنجه نرم کرده ایم و این شناخت و آمادگی ، تمام استراتژی دشمنان را در خاورمیانه و سایر نقاط جهان بهم زده است.

وی اضافه کرد: امروز آمریکایی ها به ذلت و خواری  افتاده اند و حضور جوانان انقلابی در میدان های نبرد و نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به جوانان ، آنها را ترسانده است و به همین دلیل توان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند و سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند.

سرهنگ شاکرمی در پایان گفت: امروز 80 میلیون ایرانی اعلام کردند که عضو سپاه پاسداران هستند و تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا ، وحدت و برادری و حمایت همه جانبه از سپاه را به ارمغان آورد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد