نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ دولتی به وعده خود در مورد اتوبان تبریز- سهند عمل نکرد. به گزارش شرح آن لاین به نقل از  ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان و شورای برنامه ریزی با انتقاد از انتقاد برخی مدیران نسبت به برخی مشکلات گفت: انتظار دارم […]

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ دولتی به وعده خود در مورد اتوبان تبریز- سهند عمل نکرد.

به گزارش شرح آن لاین به نقل از  ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان و شورای برنامه ریزی با انتقاد از انتقاد برخی مدیران نسبت به برخی مشکلات گفت: انتظار دارم مدیران در جلسات این چنینی به جای بیان مشکلات به ارائه نیازهای استان بپردازند.

وی افزود: افزایش شناخت و آگاهی نمایندگان مردم از مشکلات استان می تواند زمینه ساز تلاش بیش از پیش آنان برای حل مشکلات استان از راههای مختلف همچون جذب اعتبار از دستگاه های مرکز شود.

وی در بخشی از سخنان خود با انتقاد از عدم تحقق وعده دولت های مختلف در ارتباط با اتوبان تبریز- سهند اظهار کرد: متاسفانه هیچ یک از دولت های سابق به وعده خود در ارتباط با این اتوبان عمل نکرده اند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت منابع دولتی و تخصیص های بسیار اندک از سوی دولت در حوزه های مختلف ابراز کرد: به جای تخصیص اعتبارات اندک دولت به دهها پروژه باید این اعتبارات را به پروژه های اولویت دار اختصاص دهیم و به ترتیب پیش برویم وگرنه اختصاص چندرغاز اعتبارات محدود دولت به چندین پروژه، دیوانگی است.