مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز یکی از چالش های مهم پیک تابستان را کولر های گازی پرمصرف عنوان کرد و افزود: ورود بی رویه کولر های گازی فاقد استاندارد های لازم به کشور و رغبت به استفاده از این نوع کولر که با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب ندارد، یکی از مهم […]

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز یکی از چالش های مهم پیک تابستان را کولر های گازی پرمصرف عنوان کرد و افزود: ورود بی رویه کولر های گازی فاقد استاندارد های لازم به کشور و رغبت به استفاده از این نوع کولر که با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب ندارد، یکی از مهم ترین دلایل افزایش پیک روز در سال های اخیر است.

به گزارش شرح آنلاین عادل کاظمی دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان ۹۶ اظهار داشت: امسال با وجود گرمای بی سابقه در فصل تابستان توانستیم با همکاری خوبی که از طرف مشترکین با شرکت برق انجام شد، بدون خاموشی از این فصل عبور کنیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز افزود: سهمیه ابلاغی شرکت توانیر برای کاهش پیک بار، ۵۰ مگاوات بود که در سه بخش بهره برداری، خدمات مشترکین و مدیریت مصرف بر عهده این شرکت گذاشته شده بود.

وی تصریح کرد: در بخش مدیریت مصرف که همکاری مشترکین را می طلبید، مشترکین صنعتی در سه بخش طرح قطع بار برنامه‌ریزی شده، طرح ذخیره عملیاتی و خود تامین با این شرکت همکاری نمودند.

کاظمی از همکاری خوب ادارات شهرستان تبریز در عبور از پیک تابستان خبر داد و افزود: امسال ما توانستیم با بیش از ۱۰۰ اداره دولتی تفاهم نامه همکاری منعقد کنیم که سهم بسزایی در کاهش پیک بار داشت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز همچنین خاطر نشان کرد: مشترکین بخش خانگی و کشاورزی نیز همکاری چشمگیری در این مورد داشتند که از همه این عزیزان تشکر می کنیم.