ورزش3، (شرح آنلاین) - باشگاه سپاهان به دلیل رفتار برانکو در ثانیه های پایانی دیدار پرحاشیه روزجمعه، از سرمربی کروات سرخ ها به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرد.

حواشی دیدار سپاهان و پرسپولیس روی سکوها شروع شد و زمانی که سوت پایان بازی به صدا درآمد، برانکو با عصبانیت به سمت نیمکت سپاهان رفت تا اعتراض خود را به رفتار آنها کنار خط نشان دهد.

روز گذشته ابتدا پرسپولیس از سیاوش یزدانی مدافع میانی سپاهان که پس از بازی در مورد دیدار جام حذفی صحبت کرده بود، شکایت کرد و در ادامه باشگاه اصفهانی شکایت خود را از رفتار بیرانوند به صورت رسمی اعلام کرد. این ماجرا با شکایت باشگاه پرسپولیس از استنلی کی روش ادامه دار شده است و حالا باشگاه سپاهان دست روی رفتار سرمربی سرخ ها گذاشته.

روز گذشته احکام کمیته انضباطی در مورد دیدار پرسپولیس و سپاهان اعلام شد و این در حالی بود که هیچ یک از پرسپولیسی ها با جریمه یا محرومیت مواجه نشدند. در سوی مقابل سیاوش یزدانی تا اطلاع ثانوی به دلیل اظهاراتش پس از بازی محروم شده و امیرقلعه نویی، تکسیرا و مهدی کیانی هم باید برای ارائه توضیحات در مورد رفتارشان به کمیته انضباطی بروند.

این داستان اما همچنان ادامه دارد؛ روابط عمومی باشگاه سپاهان اعلام کرده از برانکو سرمربی کروات تیم پرسپولیس به کمیته اخلاق و همینطور کمیته انضباطی شکایت کرده و دلیل آن را رفتار پرخاشگرانه برانکو در هنگام سوت پایان بازی و هل دادن اعضای کادر فنی سپاهان اعلام کرده است.

باشگاه سپاهان مستندات حرکات برانکو که در بازی با استقلال هم تکرار کرده بود را به کمیته های انضباطی و اخلاق ارائه کرده است.

 

 

منبع: ورزش۳

الف خ ۷۲ /