تسنیم، (شرح آنلاین) - رشید رحیم‌اوف، سرمربی تاجیکستانی تیم احمد گروژنی سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ را یکی از بهترین‌های لیگ برتر روسیه معرفی کرد.

رشید رحیم‌اوف در گفت‌وگوی تلفنی با خبرگزاری ریانووستی روسیه درباره سردار آزمون اظهار داشت: سردار آزمون را می‌توانیم یکی از بهترین بازیکنان نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه بنامیم. او خیلی زود در تیم جدیدش جای گرفت و با به ثمر رساندن گل‌های زیادی امتیازهای خوبی برای تیم زنیت سن‌پترزبورگ به دست آورد.

سرمربی تیم احمد گروژنی که هم‌اکنون میلاد محمدی، مدافع ایرانی را در اختیار دارد ادامه داد: سردار آزمون علاوه بر گلزنی در بازی با سر عالی کار می‌کند. پس از بازی هفته اخیر احمد گروژنی برابر زنیت سن‌پترزبورگ که منجر به قهرمانی این تیم در لیگ برتر روسیه شد با سردار آزمون در این رابطه صحبت کردیم. به نظرم او خرید بسیار خوب تیم زنیت است.

سردار آزمون از زمان پیوستنش به زنیت سن‌پترزبورگ در رقابت‌های باشگاهی روسیه و اروپا ۱۱ گل برای تیمش رساند. زنیت در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر روسیه با کسب تساوی برابر احمد گروژنی به عنوان قهرمانی دست یافت تا در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا حضور یابد.

 

 

منبع : تسنیم

الف – ب ۶۶/