مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از تامین کلیه زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی اهر خبر داد. به گزارش شرح انلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسکویی ظهر امروز در دیدار با فرماندار اهر، اظهار کرد: سرمایه گذاری خوبی از سوی […]

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از تامین کلیه زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی اهر خبر داد.
به گزارش شرح انلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسکویی ظهر امروز در دیدار با فرماندار اهر، اظهار کرد: سرمایه گذاری خوبی از سوی این شرکت برای تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی اهر صورت پذیرفته و می تواند کمک شایانی در حل معضل بیکاری شهرستان داشته باشد.
وی افزود: زمین صنعتی کافی در شهرک صنعتی اهر وجود داشته و لازم است تا همه مسئولان شهرستانی به ویژه فرماندار محترم در زمینه جذب سرمایه گذار و ایجاد زمینه اشتغال تلاش جدی داشته باشند.
فرماندار اهر نیز در این دیدار، با تاکید بر اهمیت شهرک های صنعتی برای سرمایه گذاری صنعتی و ایجاد اشتغال، گفت:‌ مجموعه ادارات و ارگان های شهرستان آماده هر گونه همکاری برای توسعه اقتصادی و صنعتی در اهر هستند و از هیچ تلاش در راه توسعه شهرستان کوتاهی نخواهیم کرد.
زاهد محمودی افزود: با توجه به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب و نیاز شهرستان به تولید و اشتغال تلاش خواهیم کرد تا با جذب سرمایه گذاران زمینه اشتغال جوانان جویای کار شهرستان را فراهم سازیم.