همدان، (شرح آنلاین) - مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه همدان خبر داد.

از برگزاری ویژه‌برنامه‌های لیالی قدر در آرامستان همدان خبر داد و اظهار کرد: شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان از ساعت ۲۳ تا ۳ بامداد مراسم شب قدر در باغ بهشت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سخنران مراسم آیت‌الله شعبانی، آیت‌الله طه محمدی، حجت‌الاسلام دکتر رستمی هستند گفت: در مدت سه شب مراسم مناجات و مرثیه‌خوانی توسط آقایان مهربان، مدنی، قانعی، کیانی، رضوی و واحدنژاد در برنامه قرار دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه مراسم احیای شب قدر از ساعت ۲۳ در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) برگزار خواهد شد افزود:‌ در این مراسم‌ حجت‌الاسلام نادم و مصطفی میرزایی، سعید سخاوتی، میثم شامخ و امین رضایی در اجرای برنامه همکاری دارند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم شب‌های قدر و سوگواری شهادت امیرالمومنین(ع) در ساعت ۲۳:۳۰ در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) گفت: قرائت جوشن کبیر توسط مهدی مددی، محسن صلواتی، جلال تلطفی و حسین کیانی در برنامه است.

کاروند به سخنرانی آیت‌الله شعبانی، حجت‌الاسلام حسینی‌مجد و حجت‌الاسلام افلاکیان و مداحی و مناجات محمدمهدی روحی اشاره کرد و افزود: در این سه شب در آستان مقدس زبیده‌خاتون (س) حجت‌الاسلام دکتر رحمیی سخنران است و علی مومنی قرائت دعای جوشن کبیر و احسان هاشمی قرائت مناجات، مرثیه‌خوانی و برگزاری مراسم احیا را برعهده دارد.

وی با اشاره به اینکه مراسم‌ شب قدر آستان مقدس شاهزاده حسین(ع) نیز از ساعت ۲۳:۳۰ برگزار می‌شود گفت: در این مکان مقدس حجت‌الاسلام مظاهری سخنران و محمد آزادجو، امیرحسین اسدی، علی اصغر سلیمانی و نوید شیردره قرائت مناجات، مرثیه‌خوانی و  برگزاری مراسم احیاء را برعهده دارند.