سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنان با توجه به شرایط به‌وجود آمده از تمرین کردن می‌ترسند.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، ساکت الهامی سرمربی تیم تراکتور اظهار کرد: باشگاه تراکتور به دستور فدراسیون فوتبال درخصوص آغاز مسابقات تحت پروتکل‌های بهداشتی، تمکین کرده و در همین راستا تمامی بازیکنان ما در تبریز حضور دارند؛ اما تست‌های انجام شده ۴ نفر از اعضای تیم ما را مشکوک به کرونا نشان داد.

وی ادامه داد: مشکوک بودن چهار نفر به کرونا، باعث ایجاد ترس شدید بین بازیکنان شده و آنان اعلام کرده‌اند که باوجود تمامی احترامی که به مالک، مدیریت باشگاه و بنده قائل هستند، از تمرین کردن می‌ترسند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: بازیکنان ما به فکر خانواده‌شان هستند، یکی از آنان فرزندش تازه به‌دنیا آمده، یکی دیگر در آینده نزدیک پدر می‌شود و یکی از بازیکنان هم پدر جانبازی دارد. پس ما به بازیکنان هم حق می‌دهیم که در این حد نگران خانواده‌شان باشند.

وی متذکر شد: پس از مشکوک اعلام شدن جواب تست چهار نفر از اعضای تیم ما، تعدادی از بازیکنان حتی به خانه خود هم نرفته‌اند.

الهامی با تاکید بر اینکه باشگاه تراکتور واهمه‌ای از شروع مسابقات ندارد، گفت: ما به‌دنبال خراب کردن جو نیستیم و ترسی هم از شروع مسابقات نداریم؛ اما اکنون شرایطی به‌وجود آمده که سلامتی بازیکنان و خانواده‌شان به خطر افتاده و اکنون از آقای خلیلیان تقاضا دارم که راهکاری برای این شرایط به ما نشان دهد. تعدادی از تیم‌ها شرایط مشابه با تراکتور دارند و بازیکنان به شدت می‌ترسند.

وی یادآور شد: اینکه چند بازیکن را از تمرینات محروم کرده و قرنطینه کنیم، امکان‌پذیر نیست؛ چراکه داشته‌های تیم‌ها محدود است.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه تست‌های تکمیلی از اعضای تیم گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما به قوانین تمکین می‌کنیم و تنها خواسته‌مان این است که آقای خلیلیان راهکاری برای ما نشان دهد.

  • منبع خبر : فارس