نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بازداشت برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر تبریز گفت: از دستگاه قضا انتظار می‌رود همچون گذشته به‌طور شفاف با مسائل مربوط به شهرداری و شورای شهر تبریز برخورد کند.

به گزارش شرح آنلاین، احمد علیرضا بیگی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در تبریز، با اشاره به دستگیری‌های اخیر در شهرداری و شورای شهر تبریز اظهار کرد: شاید از ترکیب افرادی که دستگیر شده‎اند چنین به نظر برسد که موضوع مربوط به اتفاقاتی است که در شورای چهارم رخ داد و در آن مقطع نیز بسیار برای استان مسئله‌ساز شد.

وی افزود: ما در آن موقع به‌خاطر همین مسائل به وزیر کشور تذکر و کارت زرد دادیم و وجدان مجلس نیز پذیرفت که وزارت کشور در این ارتباط دچار تعلل و سهل‎انگاری شده است.

بیگی خاطرنشان کرد: البته در حال حاضر نمی‌توان در ارتباط با نفی یا اثبات ارتباط افراد دستگیر شده با مسائل شورای چهارم اظهارنظر قطعی کرد، بنده نیز در خودم چنین صلاحیتی نمی‌بینیم.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: به‌ هر حال انتظار از دستگاه قضا این است که همچون گذشته به‌طور شفاف با چنین مسائلی برخورد کند و با آگاهی‌بخشی مضاعف اسباب امیدواری و دلگرمی مردم را فراهم کند و حتما رسیدگی‌ها بر مبنای قانون و عدالت اتفاق خواهد افتاد.

گزارش فارس حاکی است،  شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در شهرداری تبریز، توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) ‌در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا بازداشت شده است.

این اقدام مهم با هماهنگی مقام قضائی و پس از دستگیری چندتن از شهرداران مناطق و مدیران ارشد و میانی شهرداری تبریز طی چندروز اخیر بود.

صادق نجفی، شهردار سابق تبریز نیز چندی پیش در این راستا توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده بود که با وثیقه سنگین آزاد و پرونده در مراحل رسیدگی است.

  • منبع خبر : فارس