معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت : رویداد ملی طواف در حوزه‌ها و محورهای طرح‌ و اقدامات فرهنگی در سراسر کشور می‌شود.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی افزود : برنامه‌ای به نام رویداد ملی طواف از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی در سطح کشور برگزار می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی خورنژاد توضیح داد : رویداد ملی طواف، در راستای ارائه طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی، دینی برتر است که هدف از آن، نشان دادن طرح‌های نو و قابل اجرا از اندیشمندان جامعه و حمایت از آنهاست.
وی افزود : این طرح‌ها در ۵ محور خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری، حاشیه نشینی و مناطق محروم است که افراد می‌توانند در بازه زمانی مشخص، آثار خود را ارسال کنند.
خورنژاد ادامه داد : طرح‌های ارائه شده بعد از پایش و ارزیابی استانی جهت انتخاب به مرحله کشوری و دبیرخانه رویداد ملی طواف ارسال خواهد شد.
وی گفت : مهلت ارسال آثار تا یازدهم بهمن سال جاری بوده و
شرکت برای عموم افراد آزاد است.
خورنژاد افزود : طرحی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز باشد به عنوان طرح مستعد حمایت انتخاب شده و مبلغ ۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطاء می‌شود.
وی بیان کرد : این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود.
خورنژاد ادامه داد : علاقمندان برای شرکت در رویداد ملی طواف می‌توانند از لینک کانال رویداد ملی طواف آذربایجان شرقی و یا جهت ارتباط با دبیرخانه استانی رویداد ملی طواف و دریافت فرم‌ها، اطلاعیه‌های مربوطه و ارسال طرح‌های آماده شده از آدرس زیر  اقدام کنند.
https://eitaa.com/tavaff
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پایان گفت : این رویداد به منظور حمایت و دستیابی به افکار و طرح‌های نو از سوی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد .