شهردار تبریز گفت: شهرداری یک سیستم بزرگ است که مدیران آن در تمامی حوزه‌ها نمره قبولی گرفته‌اند و این نه ادعای شخص من، بلکه بر اساس آمار و ارقام و شاخص‌های تعریف شده است.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه پایان سال مدیران شهرداری تبریز، اظهار کرد: ما در تمامی حوزه‌ها و به خصوص در بحث توسعه شهری، افزایش میزان شاخص داشته‌ایم و حتی در برخی بخش‌ها هم کم کار کرده‌ایم اما همیشه اقدامات ما مثبت و رو به جلو بوده و در این راه کسی را تخریب نکرده‌ایم.

وی عنوان کرد: در سال‌های گذشته، بخش اعظمی از درآمدهای شهرداری تبریز از تغییر کاربری فضای سبز بوده است که ما در دوره فعلی با وجود رکود اقتصادی، از این کار صرف نظر کرده‌ایم.

وی افزود: در چنین وضع اقتصادی و شرایط کرونایی، ما تحقق بودجه ۱۰۰ درصدی داشته‌ایم. این در حالی است که شاید برخی‌ها اعتقاد داشتند که شهرداری تبریز نمی‌تواند بودجه خود را تحقق بخشد.

شهین باهر اظهار کرد: امروز شهرداری مجموعه‌ای است که بدهی ندارد و حقوق‌های کارکنان خود را به موقع پرداخت می‌کند و همزمان توانسته پروژه‌های فعال را ادامه دهد.

وی ادامه داد: ثبات مدیریتی که در دوره فعلی مدیریت شهری تبریز وجود دارد، در هیچ دوره‌ای نبوده است. ما کمترین تغییر را در سطح مدیران و معاونان داشته‌ایم و این باعث شده تا شهرداری تبریز با آرامش به فعالیت خود ادامه دهد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری تبریز، عملکرد شهرداری هر سال بهتر از سال قبل تر بوده و در تحقق اهداف از پیش تعریف شده پیشرفت‌های زیادی حاصل شده است.