مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر تعامل و ارتباط خوب و مستمر مدیریت فعلی سما استان با اداره کل آموزش و پرورش استان تاکید و پیشرفت سما را در سایه چنین تعاملات سازنده ای دانست. شرح آنلاین: جعفر پاشائی در جلسه ویژه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن تجلیل از پشکسوتان […]

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر تعامل و ارتباط خوب و مستمر مدیریت فعلی سما استان با اداره کل آموزش و پرورش استان تاکید و پیشرفت سما را در سایه چنین تعاملات سازنده ای دانست.

شرح آنلاین: جعفر پاشائی در جلسه ویژه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن تجلیل از پشکسوتان سما استان در سنوات گذشته، حمایت و تقویت سما را موضع آموزش و پرورش دانست و از اعلام آمادگی در پاسخگویی و تسریع امورات و درخواست های سما استان در جهت کیفیت بخشی به مجموعه سما و با هدف حرکت درمسیر توسعه خبر داد.

وی برحمایت همه جانبه از سما استان تاکید کرد و با ابراز خرسندی از اقدامات سما در دوران مدیریت جدید از  موفقیت ها و توسعه کمی وکیفی ایجاد شده در سما تبریز در سال جاری استقبال کرد.

جلسه ویژه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی همزمان با سفر یک روزه ریاست سازمان سما به تبریز روز گذشته(شنبه) و در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.