در پایان هفته دهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان بهترین عملکرد را در دیدارهای خارج از خانه داشته‌اند. شرح آنلاین – مهر: رقابتهای لیگ برتر در آستانه هفته یازدهم قرار گرفته و پدیده در عین ناباوری با ۲۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. اما این تیم نه در بازیهای خارج از […]

در پایان هفته دهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان بهترین عملکرد را در دیدارهای خارج از خانه داشته‌اند.

شرح آنلاین – مهر: رقابتهای لیگ برتر در آستانه هفته یازدهم قرار گرفته و پدیده در عین ناباوری با ۲۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. اما این تیم نه در بازیهای خارج از خانه و نه در بازیهای داخل خانه دارای بهترین عملکرد در بین ۱۶ تیم لیگ برتری نیست.

در هفته دهم، تراکتورسازی تبریز با ۱۳ امتیاز در بازیهای خانگی دارای بهترین عملکرد از این نظر است. تراکتورسازان از ۵ دیدار خانگی شان ۴ بار پیروز شده و یک بار نیز مساوی کرده‌اند. آنها در این بازی ها ۱۲ گل زده و ۳ گل خورده دارند تا با این عمملکرد بهترین تیم بازیهای خانگی تا هفته دهم باشند.

پیکان، پرسپولیس، سایپا و پدیده نیز با ۱۰ امتیاز خانگی در رده‌های بعدی قرار دارند. در این میان تنها سایپا است که در صورت پیروزی در تنها بازی باقی مانده هفته دهم مقابل پرسپولیس، امتیازات بازیهای خانگی اش را به عدد ۱۳ برساند.

ذوب آهن با ۳، نفت مسجد سلیمان و سپیدرود نیز با ۲ امتیاز ضعیف ترین عملکرد را در بازیهای خانگی دارند.

تیم فوتبال سپاهان نیز با ۴ پیروزی و تنها یک مساوی، ۱۳ گل زده، ۴ گل خورده و کسب ۱۳ امتیاز دارای بهترین عملکرد در بازیهای خارج از خانه است. پدیده نیز مثل سپاهان با ۴ پیروزی و یک مساوی از ۵ بازی خانگی اش ۱۳ امتیاز کسب کرده اما تفاضل گل این تیم ضعیف تر از سپاهان است و به همین دلیل بعد از سپاهان دومین تیم از نظر عملکرد در بازیهای خارج از خانه محسوب می شود.

نساجی و سپیدرود نیز با تنها یک امتیاز از بازیهای خارج از خانه، ضعیف ترین عملکرد را از این نظر دارند. تراکتورسازی، استقلال خوزستان، نفت مسجد سلیمان، فولاد، نساجی و سپیدرود هم تیم‌هایی هستند که هنوز پیروزی خارج از خانه‌ای به دست نیاورده‌اند.