وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیران متخلف را به دادگاه تخلفات اداری می‌کشانیم. به گزارشپایگاه خبری شرح آنلاین٬ علی ربیعی بعدازظهر امروز در آیین افتتاح شرکت‌های تعاونی تولیدی منطقه آزاد ارس در واکنش به سخنان مدیرعامل شرکت آذرطب ارس مبنی بر اینکه بارها به ‌خاطر اینکه برای ۱۰۷ جوان ایجاد اشتغال کرده‌ایم به بازرسی […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیران متخلف را به دادگاه تخلفات اداری می‌کشانیم.

به گزارشپایگاه خبری شرح آنلاین٬ علی ربیعی بعدازظهر امروز در آیین افتتاح شرکت‌های تعاونی تولیدی منطقه آزاد ارس در واکنش به سخنان مدیرعامل شرکت آذرطب ارس مبنی بر اینکه بارها به ‌خاطر اینکه برای ۱۰۷ جوان ایجاد اشتغال کرده‌ایم به بازرسی احضار شده‌ایم و مدیران میانی بارها پاسخ سربالا می‌دهند و‌ دغدغه مدیران میانی صرفاً حفظ میزشان است، اظهار کرد: با متخلفان طبق قانون برخورد کرده و آنان را به دادگاه تخلفات اداری می‌کشانیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت به مناطق آزاد به دید منطقه استراتژی نگاه می‌کند، ادامه داد: هدف از گسترش مناطق آزاد جایگزینی واردات به صادرات و گسترش صادرات است.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به اهمیت تعاون اظهار کرد: تعاون از چند جنبه اعم از اشتغالزایی، تجمیع منابع مالی افراد متوسط جامعه و کار جمعی دارای اهمیت است که باید به این مسئله توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

در ادامه این مراسم، فرماندار جلفا با اشاره به تعاونی مرزنشینی اظهار کرد: تعاونی مرزنشینان در راستای تولید و توسعه اشتغال باید مورد توجه قرار گیرد و موانع توسعه اشتغال از سر راه توسعه اشتغال برداشته شود.

زاهد محمودی در ادامه افزود: باید دستورالعمل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری اصلاح و مراحل تسهیل شود و توجه ویژه‌ای به اشتغال روستایی و مناطق مرزی صورت گیرد.

انتهای پیام/