روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره بلیط‌فروشی دیدار ایران و سوریه توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری شرح انلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر این اساس نکات ذیل به اطلاع می‌رسد: ۱ ــ سامانه بلیط‌فروشی دیدار ایران و سوریه، همان سامانه‌ای است که در سال‌های گذشته بلیط‌فروشی مسابقات باشگاهی را […]

 

روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره بلیط‌فروشی دیدار ایران و سوریه توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری شرح انلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر این اساس نکات ذیل به اطلاع می‌رسد:

۱ ــ سامانه بلیط‌فروشی دیدار ایران و سوریه، همان سامانه‌ای است که در سال‌های گذشته بلیط‌فروشی مسابقات باشگاهی را برعهده داشته است، با این وجود همواره بر اساس اعلام قبلی در این باره؛ موضوع بلیط‌فروشی پیش رفته و بنابراین گزینه نهایی اعمال‌شده برای خرید بلیط تنها و تنها مختص آقایان بوده است، رویه‌ای که کمافی‌السابق در بازی‌های آتی هم اعمال خواهد شد.

۲ ــ بر اساس اعلام شرکت توسعه هوشمند برهان مبین، خرید بلیط توسط تعدادی از بانوان به‌علت عدم دسترسی این سامانه به سایت ثبت احوال انجام پذیرفته است. فدراسیون فوتبال هم پس از اطلاع از این نقیصه، بلافاصله پیگیری‌های لازم را در این باره انجام داد.

۳ ــ با این وجود، در صورتی که تعدادی محدود از بانوان محترم بر اساس امکان نرم‌افزاری به‌وجودآمده بلیط تهیه کرده‌اند، نام و مشخصات آنها در سامانه به‌طور کامل موجود است و بلافاصله وجه دریافتی به آنها عودت داده خواهد شد.

۴ ــ فدراسیون فوتبال تأکید می‌کند که هیچ برنامه‌ای برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در دیدار ایران و سوریه وجود ندارد.

انتهای پیام/