زهرا نعمتی در بازگشت از رقابت‌های قهرمانی جهان اعلام کرد: مدالم در مسابقات جهانی را به خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنم. به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، زهرا نعمتی پس از بازگشت از مسابقات جهانی مدالش را به خانواده‌ی […]

زهرا نعمتی در بازگشت از رقابت‌های قهرمانی جهان اعلام کرد: مدالم در مسابقات جهانی را به خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، زهرا نعمتی پس از بازگشت از مسابقات جهانی مدالش را به خانواده‌ی شهدای مدافع حرم و خانواده شهید محسن حججی تقدیم کرد.

وی تصریح کرد: امنیتی که امروز در کشور ما حکم فرماست، مدیون از خودگذشتی شهدا و خانواده‌های آنهاست و می‌خواستم با این اقدام از زحمات این شهدای گرانقدر و نیز ایثار و گذشت خانواده‌های گرامی آنها قدردانی کنم.

نعمتی تصریح کرد: به همین خاطر مدال مسابقات قهرمانی جهان را به خانواده‌ی شهدای مدافع حرم به ویژه خانواده شهید محسن حججی تقدیم می‌کنم.

زهرا نعمتی در جریان رقابت‌های قهرمانی جهان تیر و کمان که به میزبانی چین برگزار شد، به یک نشان طلا در ریکرو انفرادی زنان و یک نشان برنز در رقابت های میکس تیمی دست یافت.

تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان با کسب ۵ نشان رنگارنگ، بامداد امروز، سه شنبه، به میهن بازگشت.

انتهای پیام/