نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: بسیج سازندگی نیازبه معرفی ندارد و عملکردی که از خودشان نشان می‌دهند معرف تلاش و پشتکارآنان است. به گزارش شرح آنلاین حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی روستاهای «سهلان» و«الوار سفلی» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: دانشجویان جهادگر با هدف […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: بسیج سازندگی نیازبه معرفی ندارد و عملکردی که از خودشان نشان می‌دهند معرف تلاش و پشتکارآنان است.

به گزارش شرح آنلاین حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی روستاهای «سهلان» و«الوار سفلی» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: دانشجویان جهادگر با هدف محرومیت‌زدایی با تمام توان تلاش می‌کنند و موفق هستند و من به نوبه خودم از آنها تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

وی با اشاره به کار جهادگران در اوایل انقلاب گفت: در حال حاضر کار جهادگران بسیجی کمتر از کار جهاد سازندگی اوایل انقلاب نیست.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: امروز جهادگران بسیجی و ایثارگری که در جامعه هستند با عشق و علاقه تمام برای رفع محرومیت‌ها در جامعه تلاش می‌کنند و فعالیت‌های سازندگی سپاه و بسیج توسط جهادگران،دانشجویان و دانش‌آموزان بسیجی چهره شهرها و نقاط محروم را عوض می‌کند.

نماینده ولی فقیه در پایان ضمن قدردانی از عملکرد بسیج سازندگی افزود: بسیج سازندگی نیاز به معرفی ندارد،عملکرد آنها معرف تلاش و پشتکار آنان است.

وی اظهار امیدواری کرد که با تعامل،همفکری و ارتباط بسیج سازندگی با کمیته امداد امام خمینی(ره) بیشتر از این بتوانند در رسیدگی به محرومان جامعه تلاش کنند.