مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زمان برگزاری پانزهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز تغییر کرد و تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. به گزارش شرح، “محمد محمدپور” از به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز که قرار بود ۱۴ […]

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زمان برگزاری پانزهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز تغییر کرد و تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

به گزارش شرح، “محمد محمدپور” از به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز که قرار بود ۱۴ الی ۲۰ مهرماه برگزار شود، به تعویق افتاده است و در راستای برگزاری این نمایشگاه برنامه ریزی و رایزنی ‌های لازم برای آبان ماه انجام شده است و زمان دقیق آن طی هفته آینده نیز اعلام خواهد شد.

وی اظهار داشت: یکی از دلایل به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه، اعتراض ناشران استانی در راستای حمایت از این بخش در استان از معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور بود.

محمدپور ادامه داد: لازم است تا تمام توانمندی ها جهت برگزاری نمایشگاه لحاظ شود و هماهنگی های همه جانبه در این خصوص صورت گیرد.

گفتنی است تاریخ نمایشگاه کتاب تبریز در حالی از سوی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ۱۴ الی ۲۰ مهر اعلام شده که در تقویم نمایشگاهی  نمایشگاه بین المللی تبریز این تاریخ از ۱۶ مهر اطلاع رسانی شده بود.